Чому я не хочу жити зі сім’єю свого сина!

Так склалось, що мою квартиру затопили під час заміни труб й там зараз неможливо жити, мені потрібно доробити ремонт. От мій син запропонував переїхати до них.

Мене відразу з радістю прийняли, тому що інакше вони не могли зробити, але я відразу сказала, що не збираюсь їм заважати та хочу, щоб вони орендували мені квартиру поки буде робитись ремонт у моїй.

Мій син з невісткою навіть не стали заперечувати, бо прекрасно розуміли, що всі у двокімнатній квартирі не зможуть спокійно жити.

Ви напевне відразу подумали, що я собі вирішила покрутити носом перед дітьми? Але це зовсім не так. зараз все вам поясню.

За багато років я вже звикла жити одна. У мене є свої забаганки та щоденні «ритуали», які можуть не сподобатись моїм дітям. Я прокидаюсь з самого ранку та починаю робити зарядку з увімкненим радіо і від цього я не збираюсь відмовлятись поки в моєму житлі ремонт.

Харчування у нас також різне. Я зовсім відмовилась від м’яса, а моя невістка постійно готує супи на м’ясному бульйоні та різні страви. Я не хочу, щоб діти щось змінювали у своєму раціоні через мене — це може викликати дискомфорт у сина та невістки, а я цього зовсім не бажаю. До того ж у них частенько бувають гості, а я вже відвикла від такого і це буде мені дуже заважати.

https://dyvys.info

До того ж стосовно прибирання можуть виникати конфлікти, тому що кожна господиня має свої правила і коли хтось їх порушує, то обов’язково починаються непорозуміння.

Я не хочу ні з ким cвapитиcь та у мене немає наміру створювати дискомфорт як для себе, так і для своїх дітей! Сім’я має жити самостійно — без сторонніх людей. Я не хочу знати подробиці їхнього сімейного життя, тому що у всіх бувають сварки, а це мені не цікаво. Головне, щоб вони були щасливі.

Допомагатиму я своїм дітям завжди, але вмішуватись в їхнє самостійне життя я не бажаю. Потрібно поважати особистий простір кожного.

Для того, щоб швидше закінчити ремонт у моїй квартирі — син кожного вечора, після роботи відразу їде туди та допомагає майстрам якнайшвидше справитись з роботою, а невістки підвозить йому вечерю. Чудові у мене діти! Працьовиті та завжди допомагають одне одному!

Оцініть статтю
Джерело
Чому я не хочу жити зі сім’єю свого сина!