Чому моя подруга Надя naнiчнo б oїтьcя їхати в Туреччину

Моя подруга Надя приїхала на батьківщину після шести років життя в Туреччині і розповіла мені історію, чому вона більше ніколи туди не повернеться.

Якось під час відпочинку в Туреччині Надя зустріла чоловіка, з яким в неї закрутився роман. Він її запросив жити в нього, а Надя в цей час почала активно вивчати турецьку. Щоправда відносини їх закінчились дуже швидко, але дівчина все одно захотіла залишитись жити в цій країні. Вона дуже швидко знайшла роботу в туристичному агентстві, оформила робочу візу та орендувала квартиру, в якій проживала.

Туреччина Наді ну дуже подобалась: архітектура, природа, їжа, відсутність холодів, які так не любила Надя. А також їй ну дуже подобались місцеві чоловіки, які були дуже турботливі та прямо таки джентльмени. Саме серед таких чоловіків Надя знайшла Абдулла, через майже два роки після переїзду в Туреччину.

В цій країні романтичні відносини майже завжди закінчуються шлюбом, ось і Надю така участь не оминула. Все було добре рівно до тих пір, поки в Наді було своє джерело доходу. Їй спершу все було до вподоби в цій країні та в шлюбі. Вона звикла до вічного тепла, смачної кухні та теплого моря, в якому могла купатись час від часу в якості відпочинку.

Проте з часом Надя зрозуміла, що ніколи не стане тут своєю. Чому? Вона не могла прийняти того, що дружинам в турецьких шлюбах не бажано спілкуватися з приїжджими, а особливо чоловіками. Та й в принципі з чоловіками. Пройшло два з половиною роки їхнього шлюбу(а в шлюбі вони пробули три роки) і Наді довелось піти з роботи. От тоді то вона відчувала всю «насолоду» бути дружиною турка.

Тепер Надя мала все робити по дому і все що скаже чоловік. Він вказував їй що носити, як виглядати, як поводитись. Також Наді було заборонено спілкуватись будь-з-ким в соціальних мережах, та й самі соціальні мережі були заборонені для неї. Чоловік дуже часто заставляв гірко плакати Надю і примушував говорити лише турецькою, а за українську міг навіть підняти руку. Для нього було в порядку речей просто так вдарити Надю, бо в нього поганий настрій, або тому що він хотів шоколадне печиво, а вона придбала печиво з шоколадними крихтами. Ну думаю ви зрозуміли.

Та й крім того Абдулл зраджував Наді на право та на ліво. І з часом її терпіння підійшло до свого кінця(це сталось буквально через місяць після початку цього пекла). Вона таємно виїхала з країни за гроші, які тримала про всяк випадок, і дуже добре, що вона не зізнавалась Абдуллу, що заощаджує, бо ж він би і ці гроші в неї відібрав. А таємно Надя їхала, бо вже бачила, що буває з дружинами, якщо ті якось не слухали своїх чоловіків, а тим більше намагались втекти з країни.

Після цього Надя навіть нічого чути не хоче про Туреччину, а тим більше не хоче туди їхати.

Оцініть статтю
Джерело
Чому моя подруга Надя naнiчнo б oїтьcя їхати в Туреччину