Чи можна пробачити людину, котра була надзвичайно дорога, чи ні? І чи може зруйнуватися жіноча дружба через одного чоловіка?

Коли дівчина ще вчилася в школі, то в їхній клас прийшла новенька, вона була сірою мишкою, непримітною і сором’язливою. Навіть вчилася погано, тому її посадили поряд зі дівчиною. Завдяки цьому вони почали дуже сильно дружити, потім їх почали називати сестрами, а все через схожість в зовнішності… Дівчата почали настільки спілкуватися, що не помічали навколо себе інших подруг, та й вони їй не були потрібні, бо раділи і сумували вони тільки вдвох.

Але дівчата мусили розійтися, бо прийшлося закінчувати школу. Одна поїхала в інститут, а інша — сором’язлива мишка залишилася у коледжі в їхньому місті. Плакали обоє, сумували, проте їм пощастило, бо в 2007 році вже з’явилися мобільні телефони, а незабаром вони почали і по скайпі спілкуватися. Сумували один за одною страшенно. А коли «сіра мишка» провчилася в коледжі у їхньому місті, то запросила свою подругу, яка вже була на 4 курсі, на весілля.

Коли дівчина приїхала то страшенно здивувалася. Наречений найкращої подруги просто її мрія! Високий брюнет з смарагдовими очима і ще й з класним характером. Їй було дуже складно вести весілля, розуміючи, що вона безнадійно закохалася. Проте єдине, що її стримувало — це хлопець подруги, це табу і крапка! Після весілля вона швиденько повернулася туди звідки приїхала, щоб нічого не натворити, бо хто знає, що б могло статися.

Потім наступив 5 курс. Вона зідзвонювалася з подругою і її чоловіком. І її вечори були схожі на таке: поусміхалася, далі йдемо ридати в подушку. Скоро жінка зробила собі принцип: «В місто більше не повернуся, щоб не бачити її чоловіка». Але все ж після закінчення інституту мусила вертатися додому. Згодом подруга розповіла, що в неї з’явиться дитина, тоді це сильно стримало жінку, але як тільки знову побачила її чоловіком, куди її витримка і ділася?!

Вона старалася не показувати, що таємно закохана в чоловіка подруги. Тому для прикриття почала зустрічатися з одним хлопцем. Але ніяка романтика їх не пов’язувала, тим більше вони навіть не жили разом. Натомість завдяки цим стосункам, вони всі змогли проводити свята вчотирьох, а потім жінка стала хрещеною їх дитини, що знову стримало її. Проте чоловік подруги також почав показувати якісь знаки уваги… І ось однієї зими 2015 року була сильна завірюха. Чоловік подруги проїжджав повз її будинок і машина, саме в той момент, заглохла. Коли пробували її завести, то нічого не вдалося. Ось і прийшлося подрузі запросити його до себе додому і налити чаю, щоб не замерз. Коли вона йому запропонувала компрес — не встояли…

Потім обоє приховували свої стосунки від подруги майже рік. Жінку гризли сумління, вона розуміла, що робить не добре, але не могла спинитися. Це були дві сторони мотузки. На одній дружба, на іншій кохання. Коли ж у жінки наступило день народження, то вона напилася і розповіла подрузі про стосунки з її чоловіком. Подруга настільки здивувалася, що була в стані напівнепритомності, а її чоловік розгнівався на жінку і відвіз дружину додому. Через день він все ж повернувся — дружина його вигнала з дому… Жінка пробувала телефонувати, писати подрузі, але та не відповідала. З одного боку мотузки переживання за дружбу, а з іншого коханий чоловік. Але недовго він залишався коханим… Залишив її через шість місяців і пішов до іншої жінки.

Ось так вона втратила всіх дорогих їй людей. Коли вона розійшлася з зеленооким брюнетом, то не жаліла, бо трохи різні характери і думки, і мало спільного. А от за подругу вона шкодувала. Пробувала дзвонити, зустрітися, але все було марно. Пройшло вже трохи більше чотирьох років, а вони досі не спілкуються. Жінка думає, що можна було б їй пробачити, бо чоловік все одно пішов, але подруга і слухати цього не хоче. Звісно, багато, хто буде засуджувати цю жіночку, але вона стерпить. А тепер найважливіше питання, відповідь на котре їй потрібна: як повернути подругу?
Важко їй без неї і потрібно прощати…

Оцініть статтю
Джерело
Чи можна пробачити людину, котра була надзвичайно дорога, чи ні? І чи може зруйнуватися жіноча дружба через одного чоловіка?