Чоловік зpaджyвaв мені все наше сімейне життя, але після р03лyчeння я прийняла його назад. Мене не розуміють знайомі та друзі і називають б0жeвiльн0ю, проте я тепер щаслива та не слухаю інших.

Я із захопленням читала історії та слухала розповіді знайомих та інших людей, про їх щасливий шлюб, де обоє вірні один одній. Так захоплювалась ними, бо в моєму сімейному житті поняття вірності розуміла та притримувалась лише я. Після весілля, буквально через три тижні чоловік почав зраджувати мені.

Довго це все терпілось. Аж одинадцять років. І на одинадцятий рік моє терпіння підійшло до кінця. А сталось це, коли він приповз додому ледве стоячи на ногах, в губній помаді. Тоді я поклала чоловіка перед вибором:

-Єгор! Вибирай, або ти продовжуєш гуляти та я подаю на розлучення, або ж ти перестаєш цим займатись, перестаєш принижувати мене та витирати ноги як об ганчірку та ми зберігаємо сім’ю.

Але уви, Єгор вибрав гуляти далі та не обтяжувати себе шлюбом та сім’єю, тому ми розлучились. Хоча про доньку він не забував та завжди приходив до Ірусі, якій на момент нашого розлучення було одинадцять років. Єгор забирав деколи її десь прогулятись, в різні цікаві місця. Я ж старалась не бачитись з колишнім чоловіком, занадто неприємна була мені його компанія.

Ще крім цього було неприємно інше – всі наші спільні знайомі чомусь вважали своїм обов’язком розповісти мені про його походеньки до інших жінок. Тому я знаю всіх жінок, які в нього були, що Єгор був з декількома жінками одночасно, що всі відносини були недовгими. Я ж продовжувала казати знайомим, що мене його особисте життя взагалі не цікавить і з часом вони перестали мені це все розповідати та я почала жити спокійніше.

З часом Єгор перестав так часто приходити до Іри, а потім почав лише телефонувати. Але і це з часом завершилось, адже він перестав їй дзвонити. А причина цьому те, що Іруся якось сказала, що Єгор погана людина, бо зраджував та не поважав мене.

Мені ніколи не було злісно від того, що він з кимось, бо ж сама я теж самотньою не була. Мала спершу курортний роман, який закінчився тим, що ми не збирались переїжджати зі своїх міст і тому завершили будь який зв’язок. Потім в мене був роман і досить довгий з моїм начальником, який любив мене всім серцем та робив для мене все. Він був розлучений, тому все в межах пристойного, розлучницею я не була.

Але і ці відносини з часом завершились, ми зрозуміли, що все таки в нас різні шляхи по життю. І з тих пір я була сама.

І ось мені вже п’ятдесят років з гаком, я самотня, донечка Іруся вже доросла, успішна та неймовірно красива дівчина. Працює, живе на орендованій квартирі та вже майже назбирала грошей на власну. Мені самотньо самій вдома, бо ж вже багато років одна. Та одного разу до мене в гості прийшов… Єгор…

Чомусь я його пустила. Ми посиділи, попили чаю, поговорили про все.

-Слухай, Наталю… а можна я ще якось до тебе прийду? – запитав колишній. І я подумавши відповіла «Так».

Тепер ми часто проводили час разом і у підсумку знову почали разом жити. Так ми не були самотніми, а ділити нам майно не потрібно, бо ж і так вже давно все поділене.

Всі знайомі кажуть, що я зійшла з розуму, раз прийняла його назад до себе після того, що Єгор витворяв у минулому. Але ми з ним зараз щасливо живемо. Старість краще проводити з кимось, а ніж в одинаках. А донька ж підтримала мене і була рада, що я щаслива та навіть постаралась й пробачила батька.

Зараз я рада, що буду щасливою в старості.

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік зpaджyвaв мені все наше сімейне життя, але після р03лyчeння я прийняла його назад. Мене не розуміють знайомі та друзі і називають б0жeвiльн0ю, проте я тепер щаслива та не слухаю інших.