Чоловік зник на 10 років, а коли повернувся, то застав дружину і 3-х дітей

Міша повертався додому і серце буквально вискакувало з грудей. Він не був там цілих 10 років і боявся побачити вражаючі зміни… Кілька тижнів тому йому вдалося все згадати, тому він вирішив не втрачаючи ні секунди поїхати до дружини.

10 років тому чоловік поїхав закордон на заробітки. А все це через те, що пара дуже хотіла стати батьками і збирала на штучне запліднення. Разом з дружиною Михайло мріяв про діток, але у них нічого не виходило. Потрібно було робити ЕКО. Безкоштовна процедура не увінчалася успіхом, треба було шукати гроші для повторного запліднення.

Він вирішив взяти шлях на північ. Я сів у поїзд … А що далі? Нічого не пам’ятає!

А далі замість нього був Коля, якого знайшли на станції без пам’яті і з розбитою головою. Чому він опинився в Воронежі? Теж не знає.

Літня жінка тільки недавно поховала свого сина, тому з радістю взялася за знайденого чоловіка. Вона його швидко поставила на ноги, від травм не залишилося і сліду. Але була одна проблема — пам’ять не поверталася. Десять років вона заміняла йому і матір, і батька. Вони навіть зверталися в поліцію, але ніхто Михайла (Колю) не шукав. Але воно і не дивно, це ж було зовсім чуже для нього місто.

Без документів ніхто його не хотів брати на роботу. Але один добрий дядечко побачив, що Міша на всі руки майстер, і взяв його до себе на підприємство.

Саме за роботою Міша і згадав своє справжнє ім’я. Чоловік згадав про свою сім’ю. Як же так? Довгих десять років? Як дружина? Вона напевно думає, що він від неї втік до іншої або ж його Bбили.

Приїхав додому. Дружина відкрила двері і відразу скотилася по сходах, втративши свідомість. З дверей вибігло троє малюків. «Напевно, вона вийшла вже заміж», — подумав Міша.

Коли дружина оклигала, він їй розповів про те, що трапилося, а вона зізналася, що всі малюки від Михайла. Як таке могло статися?

Виявляється, генетичний матеріал чоловіка після ЕКО зберігали в спеціальному контейнері. Жінка продала машину і зважилася спробувати штучне запліднення знову — народилася Світланка. Взяла кредит — народився Іванко. А потім вона взяла участь у благодійній програмі на безкоштовній основі — з’явився на світ Кирюша. Вона не розраховувала на те, що чоловік повернеться, тому сама народила дітей для себе.

Михайло плакав від щастя. Йому здавалося, що таке буває тільки в казках.

Потім він вирішив привезти до рідного міста стареньку, яка за ним доглядала, адже тепер їй потрібен був догляд. Міша знайшов хорошу роботу, а бабуся раділа зустрічі з прийомними онуками.

Дружина кожен раз переживала, коли чоловік йшов на роботу. Не могла вона звикнути до того, що він піде — і повернеться. Тільки коли улюблений повертався додому, вона заспокоювалася і переставала дивитися у вікно.

Діти були на сьомому небі від щастя, що у них є татко І він повернувся. Мама завжди розповідала про нього, а вони уважно слухали. Тепер їх ніхто не буде ображати і обзивати, у них є надійний тил — батько.

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік зник на 10 років, а коли повернувся, то застав дружину і 3-х дітей