Чoлoвiк yникaв мeнe, тoж я poзпoчaлa пoшyки кoxaнки. Aлe вce виявилocя щe гipшe

Часто я чую, як люди скаржаться, що брак грошей робить побут в родині нестерпним, коли всі на купі — сварок не уникнути. Але в моєму житті склалося інакше.

Ми з чоловіком завжди добре заробляли, зайвого намагалися не витрачати, тому вдалося нажити дві квартири. Коли стосунки між нами стали вже не такими теплими, він все частіше став ночувати в «своїй» квартирі, а я залишалася вдома сама і все не могла зрозуміти, чому шлюб розпадається.

Звісно, найперше, що спало мені на думку — зрада. Не може ж мій чоловік просто йти в окрему квартиру і спати один, тільки щоб не зі мною! Так з’явилася ідея прийти в другу квартиру, поки він буде на роботі, і знайти хоч якісь докази існування коханки. Це стало б об’єктивно вагомою причиною для розлучення, не можна ж ось так продовжувати мучити одне одного.

Я намалювала собі в уяві, що знайду зараз якесь руде довге волосся або панчоху, яка впала під ліжко, або хоч другу зубну щітку, якщо вона залишалася там на ніч. Якби хтось побачив мене тоді, подумав би, що я з глузду з’їхала і граю в Шерлока, я перерила всю шафу, дослідила ванну кімнату, навіть у смітник зазирнула — нічого. Жінки у цій квартирі точно не було. Вся надія була на робочий комп’ютер чоловіка.

Запустивши комп’ютер, я одразу відкрила історію браузера, видивляючись якісь сайти знайомств, спілкування з незнайомками. Перечитала навіть листування в соцмережах — жодних любовних історій. Але відповідь таки знайшлася — єдиною «коханкою» чоловіка були комп’ютерні ігри.

Він втік від побуту і життя зі мною в танки і стрілялки, і чомусь від цього було ще більш гірко. «Краще б він уже зраджував» — думала я, ідучи з квартири чоловіка у повній розгубленості і без жодного уявлення, як далі бути.

Оцініть статтю
Джерело
Чoлoвiк yникaв мeнe, тoж я poзпoчaлa пoшyки кoxaнки. Aлe вce виявилocя щe гipшe