Чоловік спочатку зрадив мене після 38-ми років шлюбу, а зараз проситься назад

Заміж я вийшла всього лише в 20 років, зараз скажуть, що це дуже рано. Чоловіка свого я дуже любила, ми прожили з ним 38 років. Але, довелося мені не легко через те, що він військовий. Постійні переїзди, навчання, тривоги. Бачила я його вдома рідко. І всі домашні тяготи лягли на мої плечі. Дітей я виховувала практично сама.

Потім чоловіка комісували і він вирішив піти в бізнес. На перших порах справи йшли поганенька. Я намагалася в силу своїх можливостей допомагати чоловікові. Кілька років не оновлювала одяг, ночами працювала. Я тоді курси бухгалтера закінчила і брала роботу додому. Поступово бізнес вдалося розкрутити і почали з’являтись перші гроші.

Ми стали їздити на закордонні курорти. Чоловік придбав собі великий позашляховик. Але, була й зворотна сторона медалі. Після стількох років військових обмежень, чоловік відчув свободу. Ось і почалися кабаки, сауни, дівчата. Мені він велів сидіти вдома, і дякувати йому за те, що він мене не покинув. Швидко ж він забув про те, як я ночами працювала, щоб прогодувати сім’ю, допомагала йому.

https://classpic.ru/

Діти тоді ще здобували освіту, яку потрібно було оплачувати. Син наречену в будинок привів. Весілля вони запланували. Загалом, гроші потрібні були. Думаю, хай як хоче, так і живе. Їздила на дачу, доглядала за садом, вишивкою зайнялася. А чоловікові ніби зірвали стопкран.

Як і передбачалося, такі гулянки ні до чого доброго не привели. Його обдурила молода дівчина, їй було трохи більше 30, а йому вже 60. Зрозуміло, що всю цю комедію з любов’ю розігрували заради грошей.

Загалом, запропонував він мені розлучення і я погодилася. Мені дісталася квартира, а він отримав заміський будинок. До того ж, як виявилося, він був записаний на чоловіка. Так що, особливо та прав ніяких я на його не мала. Але, я не стала сваритися.

Стали ми жити далі. Дітям батько регулярно давав гроші. Вони продовжили з ним спілкуватися. Квартиру я продала. Навіщо мені чотирикімнатна, купила собі малу, а гроші, які залишилися, витрачала на життя. Адже однією пенсії толком навіть на їжу не вистачало. Я навіть з одним чоловіком стала зустрічатися. Це стимулювало мене стежити за собою. Адже я ж не зовсім вже бабуся. Мені 57. Чула від знайомих, що у колишнього чоловіка син народився. Але, це мене вже не хвилювало.

Так минуло 4 роки. Все в моєму житті мене влаштовувало. А недавно зателефонував колишній, і попросив про зустріч. Коли я його побачила, то навіть не впізнала. Очі згаслі, постарів дуже. Виявилося, бізнес на межі закриття. Дружина через суд намагається залишки майна відібрати. Просив пробачити його. Сказав, що діти раді будуть, якщо ми знову станемо жити разом.

Якісь дивні змішані почуття у мене були по відношенню до цієї людини. Начебто зрадив мене і принизив. Але, скільки років ми з ним прожили разом. Любила я його сильно, навіть шкода мені його стало.

Зараз навіть не знаю, як вчинити. Може дійсно спробувати знову жити разом. Але, я розумію, що напевно вже не пробачу його. Не знаю що мені робити.

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік спочатку зрадив мене після 38-ми років шлюбу, а зараз проситься назад