Чоловік пішов до іншої жінки, а ми із дітьми поїхали жити у моє рідне село. Спочатку нам було не просто, не мали грошей, але якось все владналося, якби не одне але.

Мій чоловік знайшов собі іншу жінку. Одного осіннього вечора він прийшов додому і заявив, що більше мене не любить і жити зі мною не збирається. Зібрав свої речі і пішов. Пізніше я дізналася, що у нього вже майже рік є інша жінка і живе він зараз у неї.

Ми з дітьми залишилися жити самі. Жили ми у квартирі моєї свекрухи. Вона їй дісталася від її батьків, а сама свекруха жила на сусідній вулиці у іншій квартирі, яку ще в молодому віці вони придбали разом із свекром. До слова, батько мого чоловіка зник безвісті ще як мій чоловік навчався в школі.

Кілька тижнів тому нас офіційно розлучили через суд. Хоча він туди навіть не прийшов.

До нас з дітьми часто приходила свекруха. Аж раптом вона мені натякнула, що квартира належить їй, і я більше не можу в ній жити, оскільки я розлучилася з її сином. Уявіть лишень, він мені цілий рік зраджував, покинув нас і пішов до іншої жінки, а для свекрухи винна я.

Її зовсім не хвилює, що крім мене у цій квартирі живуть ще й її онуки, рідні онуки. До того ж свекруха добре знає, що нам і йти то нема куди. Лише до моїх батьків в глухе село їхати жити.

Спочатку я цим натякам старалася не надавати уваги, але потім свекруха заявила мені прямо в очі, що до кінця місяця я повинна виселитися. Мотивувала це тим, що пенсія у неї маленька і вона буде здавати цю квартиру, щоб мати гроші для оплати комунальних послуг, бо зима не за горами.

Ми з дітьми мовчки зібрали речі і поїхали до моїх батьків. Діти пішли до школи у селі. До такої школи, яка зовсім їм не давала ніяких знань. Я залишилася без роботи, без будь-якого гроша в кишені. Я навіть не мала грошей, щоб придбати дітям зимове взуття і нові зошити. Добре, що мої батьки мали деякі заощадження.

Пізніше я пішла на курси перукарської справи, і помало почала працювати таки в селі. Як були клієнти — я їх і стригла, і зачіски робила. А вечорами шила постіль і продавала її через інтернет. Так у мене був хоч якийсь прибуток і можливість прогодувати своїх дітей.

Ще через деякий час появилася моя свекруха і просила зустрічі з дітьми, мовляв дуже скучила за онуками.

Я їй різко відповіла, що у неї нема онуків і хай пригадає, як на зиму вона їх вигнала із дому. Та й взагалі, можливо її син з новою жінкою їй ще народять онуків. А моїх дітей хай більше ніколи не турбує. А як би ви поступили на моєму місці?

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік пішов до іншої жінки, а ми із дітьми поїхали жити у моє рідне село. Спочатку нам було не просто, не мали грошей, але якось все владналося, якби не одне але.