Чоловік п0кuнув мене після тридцяти років спільного життя заради свого першого кохання!

Я настільки сліп0 довіряла своєму чоловіку, що навіть не змогла помітити, коли все почалось.

На Різдво наша донька з чоловіком поїхала у гості до свекрухи та свекра у інше місто та попросила нас приглянути за своєю собакою. Минулого року з’ясувалось, що у мого чоловіка сильна алергія на шерсть тварин, тому коли він сказав, що поїде до свого брата у рідне село, я відреагувала спокійно. Мені було трохи сумно залишатись самій на свята, але я не тримала образи на рідних.

Вже за тиждень чоловік повернувся додому і наше життя увійшло у звичне русло. Принаймні так мені здавалось. Проте я стала помічати, що від дня приїзду Андрій був якийсь засмучений та тримався осторонь. Спершу я думала, що на нього так повпливала поїздка на рідні землі, але коли через тиждень він сказав, що подає на розлучення, я зрозуміла — причина геть інша. Така новина була для мене як сніг на голову, адже я була впевнена, що у нас все добре. А тоді чоловік розповів, що трапилось…

З’ясувалось, що за два тижні до Різдва йому зателефонувала жінка, з якою він зустрічався ще у молодості та запросила у гості. Не довго думаючи, Андрій прийняв її пропозицію, а мені сказав, що їде до брата. Спершу вони згадували старі часи, жінка розповідала, що всі ці роки думала про нього і тепер хоче почати все спочатку. Не знаю, що вона зробила моєму чоловіку, але вже через якусь годину, він раптом усвідомив, що дуже нещасливий у шлюбі і ніколи насправді не любив мене. А тоді вона сказала, що з нею Андрій неодмінно стане щасливим, адже заради нього вона готова на все.

Увесь той тиждень вони жили разом і Андрій зрозумів, що кохає її, тому й вирішив розлучитись зі мною. Я зі всіх сил намагалась відмовити його, але він стояв на своєму.

У день розлучення я отримала від судді лист у якому чоловік пояснював причину через яку хоче розлучитись зі мною. Я відразу подала лист на апеляцію, адже все, що там було написано — чистої води обман. Зараз я очікую на остаточне рішення суду.

І хоча вже пройшло декілька тижнів від того страшного дня, коли я дізналась про зраду Андрія, я й досі не примирилась з цією ситуацією. Серце розривається від страшної образи. Ми прожили з чоловіком у шлюбі більше тридцяти років, а він так легко проміняв мене на першу ліпшу? Стільки років він навіть не згадував про свою першу дівчину, а тепер щиро переконаний, що це кохання!

Звісно, наші з ним стосунки переживали як хороші, так і складні часи. Ми сварились, часом сильно, але ніколи не відвертались один від одного. Я завжди його підтримувала та сліпо вірила кожному слову. І ось тепер він так безжалісно встромив мені ніж у спину…

Я навіть не уявляю чим те стерво його причарувало, адже мого чоловіка як підмінили!

Прошу вас, порадьте, як повернути чоловіка в сім’ю?

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік п0кuнув мене після тридцяти років спільного життя заради свого першого кохання!