Чоловік 3рAдuв мені. Пробачення хоче отримати за рахунок дорогих подарунків

Я повернулась додому пізно і зловила чоловіка на зраді. Він нічого не встиг сказати чи зробити в своє виправдання. Я швидко схопила парасольку та вибігла на вулицю. Поговоримо пізніше, коли я обдумаю побачене. Ніч провела в мами. Вона здивувалась моєму візиту, але не питала подробиць. Ми могли посваритись, а мама не любить совати носа в чуже життя. Я бачила тривогу на її обличчі. Нічого говорити не хочу. Вона почне нервувати. Між нами сталася не суперечка через домашні обов’язки, а — зрада.

Чоловік писав, дзвонив 24/7. Дзвінки відхиляла. Не хочу з ним говорити. Важко підібрати тон голосу. Хочу накричати на нього. Стримую себе через силу. Крики не додадуть мені шарму. Я хочу зберегти обличчя перед чоловіком-зрадником. Мені необхідно подумати, що робити далі. Хочу розлучитися, але необхідно обдумати розділення майна. Двох дітей з радістю залишу чоловіку. Нехай відчує себе батьком раз в житті.

Два дні жила в мами. Їздила на роботу та багато думала. Гроші закінчувалися. До зарплати залишався тиждень. На мою баньківську карту впала тисяча гривень. Чоловік прислав. Раніше він такого не робив. В нього манія економити. Чого він розщедрився?

Сюрпризи не закінчилися. Телефонував старший син. Він розповів про поведінку батька. Чоловік готує собі та дітям. Збирає обіди в школу, заварює чай в термоси. В хаті прибрано. Чоловік приділяє час дітям. Вони грали в ігри на комп’ютері.

Приємні зміни. Мій чоловік не тиран, але він частенько перекладав хатню робота на мене. Дітьми займалась я. Чоловік приносив гроші, ніколи не підвищував голос та завжди віддавав перевагу дому.

pixabay

Приємні сюрпризи продовжувалися. Чоловік забирав мене з роботи. Почав звати в кафе. Я погоджувалася. Давно нікуди не ходила. Дітям купив нові речі, мені — телефон. Увага від чоловіка тільки росла. Я зібралась з думками, щоб нарешті поговорити про зраду.
Чоловік вибачався впродовж всієї розмови. Він зрозумів свою помилку. Чоловік прохав не подавати на розлучення та зберегти сім’ю. Я не заперечувала. Єдине, сказала:

— Я подумаю. Подивлюся, як будуть далі розвиватися наші стосунки.

Хочу, щоб він понервував. Мені досі неприємно від його вчинку. Чоловік поводить себе достойно, після зради. Планую впродовж місяця насолоджуватися життям, де чоловік вдовольняє всі матеріальні потреби та дивиться за дітьми. Весь цей час поживу з мамою, а, в кінці місяця, знову підніму тему зради.

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік 3рAдuв мені. Пробачення хоче отримати за рахунок дорогих подарунків