Чоловік поводить себе, немов сkAжeHuй пес, який 3ірBaвcя з ланцюга! А все через те, що я допомагаю своїм мамі грошима!

Ми з чоловіком рідко сваримося. В шлюбі більше тринадцяти років. Всі конфлікти вирішували словами, але останнім часом чоловік ходить невдоволений.

Після роботи, їжджу до мами в село. Я допомагаю їй в домі і на городі. Вона не в тому віці, щоб робити більшість справ самостійно. Даю мамі в місяць три-чотири тисячі гривень. Після мами, їду додому. В дома готую та роблю хатні справи.

Чоловік недавно почав протестувати проти моїх візитів до мами. Він пропонував скоротити візити. Йому не подобалось, що я весь час проводжу в роботі. А що ще робити? Моя мама самостійно не впорається. Окрім мене їй ніхто не допоможе.

Невдоволення чоловіка росло. Він влаштовував істерики. Намагався забирати гаманець та ключі від дому. Він твердо вирішив відгородити мене від мами. Я не розумію, звідки взялася злість і агресія до неї. Вони завжди гарно спілкувалися. Мама любить мого чоловіка, як рідного сина.

Я намагалась поговорити з чоловіком. Він нічого не хотів слухати. Протестував і все. Чоловіку не подобалось, що я приділяю йому мало часу. Розмови не діють. Довелося забути про бажання чоловіка. Він мене слухати не хоче.

Відновила свої поїздки до мами. Вона зраділа моєму візиту. Роботи за ці дні накопилося. Наступний день в мене вихідний. Вирішила залишитися з мамою. Вранці дороблю всі справи, а в вечері поїду.

pixabay

Чоловік подзвонив вечері в істериці. Він кричав і не міг зупинитися. Я намагалась заспокоїти його. Мене ніхто не слухав. Голос чоловіка зривався на писк. Мовчки вислухала його претензії, а тоді спокійно запитала, що з ним відбувається?

— Твоя мама може сама за собою доглядати. — Сказав чоловік. — Грошей не давай їй. Вона в селі живе! Її пенсії на все вистачить!

Я намагалась пояснити чоловіку проблеми його логіки. Він не захотів мене слухати. Кинув слухавку.

Його протести продовжувалися. Скандали росли. Дивний чоловік. Як їсти овочі з городу, то поїдь в мами візьми, а як допомагати, то вдома сиди. Не буває такого.

Під час останньої сварки, намагалась вмовити чоловіка їздити зі мною. В нас є машина. Після роботи може приїхати в село. Швидше впораємося з роботою і поїдемо додому. Час разом проведемо і мамі допоможемо. В чому проблема?

Чоловік не погодився. Він не хоче допомагати моїй мамі. Мене хоче налаштувати аналогічним чином. Я знову відмовилася. Чоловік розбив чашку в пориві гніву. Йдучи з дому, пригрозив подати на розлучення, якщо я не припиню їздити до мами.

Я не розумію, що з ним? Звідки дика ненависть до моєї мами?

Оцініть статтю
Джерело
Чоловік поводить себе, немов сkAжeHuй пес, який 3ірBaвcя з ланцюга! А все через те, що я допомагаю своїм мамі грошима!