Чи задумувалися Ви щодо забобону фото на kлад0вищі?

Чи задумувалися Ви щодо забобону фото на кладовищі? Так от, скажу відверто – задуматися потрібно. Сенс у цьому забобоні таки є.

Екстрасенси, енергетики і просто віруючі – далеко не дурні люди. Тому до них потрібно інколи і прислухатися.

Суть тут криється в тому, що до кадру може влетіти дух покійної людини. А якщо ви ще й роздрукуєте дану фотографію – то дух цієї людини увійде до вашого дому з цією світлиною.

Саме тут варто задуматися щодо наслідків. Адже результатом можуть бути різні дивні, а подекуди й надто містичні речі, які відбуватимуться у вашому домі серед ночі.

Здебільшого це стосується тих людей, які проживають далеко від місця поховання своїх предків. Саме вони часто-густо роблять такі фотознимки.

Якщо ви таки хочете зробити таку світлину – то робіть її в інший день, а не під час церемонії. Бажано, щоб це був обідній час, і ні в якому разі не вечір чи ніч. А найбільшу увагу приділіть тому де ви їх будете зберігати.

Радимо такі фото тримати окремо від інших, у окремому спеціальному альбомі або щільному пакеті.

Кладовище — це місце з поганою, надто сумною і тривожною енергетикою. Тут панує зовсім інший світ духів, які далеко не завжди прихильні до живих людей.

Взагалі існує таке повір’я чи то легенда, яка трактує цю заборону. Молодий юнак прийшов на кладовище із дівчиною, і в одну мить вирішив зробити їй фото на фоні пам’ятника. Саме в цей момент до них підійшов старшого віку охоронець і розповів, що на зображення ненароком може потрапити дух померлого, який згодом оселиться в їхньому будинку і почне робити шкоду.

Тоді якась гілочка на дереві тріснула, і хлопець з дівчиною підняли свої голови вверх, а коли хотіли відповісти цьому дідусеві – то помітили, що він зник. Молоді люди не прислухалися до поради і зробили фото, а за кілька днів у них почали не ладитися стосунки і почали переслідували різноманітні невдачі.

Оцініть статтю
Джерело
Чи задумувалися Ви щодо забобону фото на kлад0вищі?