Чи всі живі? – викрикнула я , відчувши цей жaxливий сморід після того як відчинила вхідні двері в будинок!

Відразу я зайшла на нашу невелику кухню після нічної зміни та зрозуміла, що тут щось не так. У кухні був такий запах, ніби тут хтось п _0мep.

Довший час я намагалася знайти місце з якого доносився цей жахливий сморід. Після витраченого часу на пошуки осередку цього смороду — я зрозуміла, що так легко мені не вийде його знайти. Тож почала телефонувати до своїх.

— У тебе все в порядку? Ти там живий?

— Все добре, звичайно, що живий! Що за запитання з самого ранку?

— Гаразд, а хто тоді не живий?

— Що ти взагалі маєш на увазі? Всі живі.. нічого не знаю!

Перетелефонувала до всіх, але ніхто нічого не знає, тільки кожний якусь свою версію розповідає. Син стверджує, що це хом’як, що втік, донька каже, що це брудні речі брата, а чоловік також схилився до думки сина стосовно хом’яка, але додав, що ще може бути здохлий щур, адже будинок наш вже старенький. І тоді в мене почалась паніка.

Пішли ми з чоловіком обдивлятися все навкруги в будинку, але хом’як був на місці, речі попрані, в інших кімнатах навіть не було такого разючого смороду, тому ми повернулися на кухню.

Вирішила я з чоловіком почати обдивлятися весь будинок з вулиці довкола та до самого входу, оскільки в середині всі кімнати ми перевірили та курім кухні більше ніде не було такого разючого запаху.

Почали обдивлятися всі діри, що були під вікном кухонним. Все перевірили, нічого схожого на запах, що був у кухні я не відчула.

Повернулися ми в середину і пішли знову передивлятися все на кухні. Чоловік передивлявся всі щілинки та кути, повідсовував меблі, посудомийку — справді свою зону він дуже чітко перевірив, але нічого не знайшов. Почали ми перевіряти всі полиці, шухляди, але також все там було в порядку. Перейшли ми перевіряти іншу сторону кухні та коли я добралася до духовки, то відчула знову різкий сморід.

Відчинила я духовку, а там стояла коробка з їжею, яку мали відвести собакам. Я її відкрила і цей жахливий запах доносився з неї. Ось як це діти могли забути відвезти цю їжу! Такий клопіт через невелику коробку з їжею!

— Діти, так це та їжа, яку ви не відвезли собакам!

— Та не може цього бути, бо їжу ми позавчора відвезли, бо ти нам сказала – відповіли діти.

— Я сумніваюсь, що ви відвезли, бо за 2 дні такого смороду не може бути від їжі. Провітрюю кухню майже цілий день, а сморід все ще стоїть!

Вже чоловік з дітьми повернувся з прогулянки, а запах так і залишився. Вони знову почали ніс руками закривати та кривлятись, а чоловік стоїть та не розуміє чому запах неприємний досі не зник !

— Мамо, що це знову так смердить?

— Ще досі їжею, яку ви так і не відвезли собакам.

— Мамо, ми відвезли ту їжу. Це свіжа їжа, яку ми сьогодні мали відвезти.

Наш кіт так і не заходив в середину, після того як я його випустила, коли повернулась з нічної зміни. Певно сам сморід його налякав.

Тоді вже діти почали все знову обдивлятись, бо стверджували, що їжу відвозили. Тоді вже мені було не до жартів. Оскільки ми з чоловіком більшу частину кухні перевірили, то залишилось нам ще відсунути холодильник який був поряд з духовкою та полицю з посудом.

Перебрала я весь холодильник, передивилась все зверху, але нічого не знайшла. У мене вже не було сил, бо вже було дуже пізно, а причину ми так і не знайшли. Ось чоловік почав відсовувати холодильник, щоб вже до кінця все перевірити та раптом ми почули, що щось впало! Відразу рознісся ще більший сморід по цілій кухні від якого особисто мене стошнило. Чоловік з дітьми швидко вибігли з кухні.

Зібравшись з силами ми з чоловіком пішли закінчувати з цим смородом. Відсунувши до кінця холодильник я побачила щось гидке та бризки по стіні від удару, об землю.

Це виявився невеликий шмат м’яса про який я забула.

Для приготування такої м’ясної, ароматної страви вам буде потрібно почати розморожувати морозилку і випадково забути кусень м’яса на верху. Для успішного приготування – обов’язково має бути кіт, який зможе закинути грайливо м’ясо за холодильник, а воно в процесі маринування приготується за декілька днів! Аромат буде неповторний – зможете з родиною отримати незабутні емоції!

Ми вже все спробували та відчули — ніколи не забудемо про таку страву власного приготування!

Оцініть статтю
Джерело
Чи всі живі? – викрикнула я , відчувши цей жaxливий сморід після того як відчинила вхідні двері в будинок!