Чи справді в мене погана мама? Як часто дивлячись на брата вона ставила ці питання…

Мене звати Олексій, і я хотів би поділитися з вами історією про мою маму Інну та її нелегкий шлях, пов’язаний з моїм братом, якого звуть Максим. Це історія про любов, боротьбу та надію.

Моя мама, Інна, була завжди сильною жінкою з великим серцем. Вона присвятила своє життя  сім’ї, і коли Максим народився, ми всі відчули неймовірну радість. Максим був жвавим та талановитим хлопчиком з незрівнянним почуттям гумору.

Але, на жаль, коли Максим підріс, ми почали помічати зміни в його поведінці. Він став поводитися агресивно, прогулювати школу, а потім ми виявили, що він страждає від наркоманії. Це було важким ударом для нашої сім’ї. Моя мама почала докладати всіх зусиль, щоб допомогти Максимові подолати цю залежність.

Мати не зупинялася перед нічим, щоб забезпечити максимальну підтримку Максиму. Вона розшукувала лікарів, реабілітаційні центри та психологічну підтримку для нашого братика. Вона була його незламною захисницею і віріла, що Максим може змінитися, якщо отримає потрібну допомогу.

Протягом багатьох років моя мама витрачала всі свої зусилля на боротьбу з наркоманією Максима. Це були важкі моменти для нашої сім’ї, але вона ніколи не втрачала надії. 

Мама нерідко перебувала в пастці внутрішніх сумнівів і самокритики. Вона часто запитувала себе, чому не змогла запобігти Максимові потрапити в таку складну ситуацію. Вона відчувала велику вину та намагалася знайти відповіді на питання, якщо вона зробила все, що могла, щоб захистити його.

Мама надто часто гадала, чи не була вона поганою матір’ю. Вона шукала в собі відповідь, якщо її неуспіхи в вихованні Максима були наслідком її недостатньої любові чи уваги. Вона питала себе, чому не виявила ознак наркоманії раніше і чому не змогла врятувати його від цього жахливого впливу.

Проте, з часом мама розуміла, що наркоманія — це хвороба, і ніхто з нас не може повністю контролювати життя і рішення іншої людини. Вона зрозуміла, що не можна покладати весь вину на себе. Вона почала звертатися до груп підтримки, де зустріла інших батьків, що зіткнулися з подібною ситуацією. Я так не хочу, щоб вона страждала через нього!

Оцініть статтю
Джерело
Чи справді в мене погана мама? Як часто дивлячись на брата вона ставила ці питання…