Через вплив батьків кинyла дитину і чоловіка одних. А потім повернулася через 4 роки. Чи ж сенс чоловіку простити Софію і розповісти Алі, що в неї є мама, котра 3aлишилa її при народженні?

Коли вони познайомились йому було 24 роки, а їй 22. Він хотів дітей, а вона не хотіла, так як вважала себе надто молодою. Жили вони разом, тому він її не підганяв, але одного дня вона сказала, що вагітна. Щастю чоловіка не було меж, але щастя розвіялось, як вона сказала, що збирається робити аборт. Він розгнівався, але розумів, що може Софія і не хотіла аборту, але її батьки наказали їй його зробити.

Проте чоловік не здався. Він всіма силами вмовляв її батьків і саму Софію передумати. Говорив, що після аборту ж велика ймовірність безпліддя і що це небезпечно. Він робив усе, щоб змінити їхню думку і йому це таки вдалося. Проте вони вирішили, що одразу після народження дитина піде в дитячий будинок.
Його це розчарувало, але він розумів, що це набагато краще, ніж аборт. І надіявся, що Софія змінить думку, бо як-не-як проведе з дитиною дев‘ять місяців. Але…

Його надії зникли з крахом… Зразу після святкування народження донечки, Софія вирушила у невідомому напрямку з своїми батьками. Він залишився один з Алею.

Так, він завжди знав, що його дівчина залежна від батьків, але вірив всім серцем, що вона покладе нову сім‘ю на перше місце. Але цього не сталося і через тиждень вона виїхала за кордом зі своїми батьками.
Він був розчарований. У них народилась така прекрасна донечка Аля, а матір її покинула. Чоловік не міг повірити, що Софії стало сміливості залишити дитячі зелені очі надїї та чудовий сміх.

Наступні 4 роки він виховував Алю сам. Займатися дитиною одному було складно. Так інколи йому допомагали батьки, але це було вкрай рідко, враховуючи, як далеко вони живуть і що самі ще працюють на роботі. Тому він вирішив шукати нову жінку, котра б змогла замінити Алі маму, але всі пошуки закінчились провалом.

Згодом він дізнався, що Софія повернулася з батьками назад в місто, бо їхній бізнес прогорів.
Далі вона стоїть у нього на порозі і просить вибачення. Вбігає Аля зі словами:
Тату, а хто це?

Він застиг і не знає, що відповісти. Просить дівчинку піти гратися у свою кімнату, вона слухняно йде.
Чоловік уже б давно вигнав Софію з будинку, але в присутності дівчинки цього зробити не міг, тому попросив її піти гратися у свою кімнату і вже змушений був слухати, що скаже мати дитини.

Софія довго вибачалася, плакала, казала, що весь час думала про нього й доньку, але ві не збирався слухати її.
Я подумаю, чи можна тобі з нею бачитися, але не надійся на щось, йди додому.
Після того як Софія пішла, він думав, що відповісти Алі на питання: «Тату, а хто це?!». Як сказати дитині, що це її матір, що покинула її в дитинстві.

Найгірше було те, що зараз вона прийшла і казала, як скучала, а останні 4 роки ні разу не написала і не подзвонила. Софія відмовилась від дитини ще, коли та народилися. То чи є сенс зараз, щоб та називала її мамою? Мами ж від дітей не відмовляються…
А що б ви вчинили на місці чоловіка? Простили б дружину і дозволили її бачитися з Алею чи ні?

Оцініть статтю
Джерело
Через вплив батьків кинyла дитину і чоловіка одних. А потім повернулася через 4 роки. Чи ж сенс чоловіку простити Софію і розповісти Алі, що в неї є мама, котра 3aлишилa її при народженні?