Чекала на своє таксі поруч із супермаркетом і помітила чоловіка своєї подруги із пишногрудою блондинкою з оберемком піонів

У пологовому будинку я познайомилася з прекрасною жінкою, яка була вагітна також своєю першою дитиною і на такому ж терміні, як і я. Ми разом лежали на збереженні, а пізніше разом і народжували. Наші синочки народилися із різницею у кілька годин.
З того часу ми дружили. Разом гуляли із дітками у візочках, разом пішли до садочку та до школи. Навіть домовилися за другою дитиною разом піти до пологового.

Одного вечора я зайшла до супермаркету закупитися, чоловік поїхав до своїх батьків на цілий тиждень, а нам із сином забракло продуктів. Небагато, але докупити їх потрібно було.
Я вийшла із магазину і чекала на своє таксі. Аж раптом в поле мого зору потрапив автомобіль чоловіка моєї подруги. Так, так, тієї самої із пологового будинку.

Я зраділа, адже подумала, що побачу її і ми домовимося випити кави зранку по дорозі до школи із дітьми.
Аж раптом, двері відчинилися і з цієї машини виступила струнка ніжка на каблуку. В мене промайнула думка, що у них романтичне побачення, і мабуть ми з моїм чоловіком не встигнемо одночасно з ними завагітніти.

І моє таксі під’їхало. Я поклала свої пакети до авто і ми рушили, коли водій повернув на головну дорогу, я помітила, що із тієї машини вийшла блондинка, із пишними грудьми та із оберемком піонів.
Ввечері ми розмовляли із чоловіком, і він мене запевнив, що я собі накручую. Можливо Танін чоловік просто підвіз колегу по роботі чи знайому, і порадив навіть не пробувати повідомити це Тані.

Через кілька тижнів ми гуляли у парку, поблизу школи де чекали на закінчення занять із футболу у наших синочків. Таня пожалілася, що їхні стосунки із чоловіком охолонули, що заробітну плату йому зменшили і додали зайвої роботи. Тут я уже мовчати не змогла, адже пазл у моїй голові склався одразу. Я все їй розповіла.

Увечері у них із чоловіком була розмова, після якої Таня зібрала речі і прийшла з сином до нас на нічліг. А зранку мала сісти в потяг та поїхати до своїх батьків у іншу область.

Ще через кілька тижнів ми зустрілися з Таніним чоловіком у продуктовому. Він сказав, що я винна у тому, що їхня сім’я розпалася, що якби я промовчала, він б погрався із тією жінкою, а потім б її покинув і повернувся до дружини. А я влізла, і тепер у нього нема ні дружини, ні дитини, і ту пишногруду блондинку він також покинув. А Таня не хоче його бачити, і забороняє навіть із сином по телефону розмовляти. Я лише глянула на нього із докором, промовчала і пішла до каси самообслуговування.

Оцініть статтю
Джерело
Чекала на своє таксі поруч із супермаркетом і помітила чоловіка своєї подруги із пишногрудою блондинкою з оберемком піонів