Бути крутою студенткою, не значить стати крутою мамою!

Лілія в мене завжди асоціюється з крутим студентським життям. Вона була серед тих людей, які вміють весело проводити час і завжди готові до пригод. Її душа палає бажанням жити на повну і не втрачати жодного моменту.

Лілія була серцем будь-якої вечірки. Її енергія здатна запалити будь-яку компанію і зробити кожну зустріч незабутньою. Вона знала всі найкрутіші місця, де можна весело провести час, і її списки вечірок були завжди заповнені.

Студентське життя для Лілії було повним пригод і незабутніх моментів. Вона брала участь у різних студентських організаціях, влаштовувала фестивалі та концерти, організовувала вечірки і тусовки, які запам’ятовувалися надовго.

Після закінчення університету життя Лілії зазнало значних змін. Вона стала матір’ю доньки, яка кардинально відрізнялась за характером і харизмою від неї. 

Донька, від самого народження була особистістю зі своїм власним характером, дуже повільна і тиха. Вона була повною і любила читати і проводити час наодинці.

Від самого дитинства Катя насолоджувалась своїм власним світом книг, які вона переглядала з захопленням. Вона занурювалась у фантастичні пригоди, розширювала свої знання та відкривала нові горизонти. Читання було її способом втекти в інший світ і відчути емоції, які не могла знайти у повсякденному житті. Це дуже дратувало матір!

Лілія, звичайно, хотіла, щоб її донька була більш активною і компанійською.

Коли Катя виросла і стала дорослою жінкою, вона зрозуміла, що її інтровертний характер не є чимось поганим. Вона зрозуміла, що її сила полягає в унікальності своєї особистості та умінні уважно слухати та роздумувати.

Лілія ж організовувала вечірки та заходи, на які активно намагалась залучати Катю. Вона надіялась, що це допоможе їй розкритися та знайти себе серед нових людей. Однак, ці спроби були для Каті дуже важкими. Вона відчувала себе незручно та витрачала багато енергії, намагаючись відіграти роль соціального та веселого істоти.

Катя бажала, щоб її мати зрозуміла, що вона щаслива, коли проводить час у самітні. Вона відчувала себе найкраще, коли занурювалась у світ книг та роздумів. Каті потрібен був простір для самовираження та розвитку своїх внутрішніх світів.

Але матері було все-одно до цього! Зрештою вона довела свою дитину до істерики і та втекла з дому!

Оцініть статтю
Джерело
Бути крутою студенткою, не значить стати крутою мамою!