Була Barітнa oднією дитинoю, а із полoгового чоловік забрав із трьома – буває і таке в житті.

Так сталося, що одного вечора у двох молодих жінок почалися потуги і їх одразу ж доправили до пологового будинку. Ці жінки були майже однолітками та ще й потрапили до однієї палати.

Обидві породіллі були високими, красивими і чорнявими жіночками, навіть дещо схожими між собою. А от характери у них були кардинально різні — Ліля була усміхненою, веселою, та дружелюбною і ні на хвилину не сумувала. А Віка була дуже тиха і сором’язлива – повна протилежність.

Родова діяльність у них почалася майже одночасно, а діток народили вони з різницею у кілька хвилин. Обидві жінки очікували народити по одній дитині, згідно із результатами ультразвукових досліджень. Проте на Лілю чекав великий сюрприз, точніше – подвійний. Вона народила двох хлопчиків, чим шокувала і себе і лікарів.

У Віки народилася дівчинка, така ж тихесенька як мама. Вона і не плакала зовсім, лише як вдихнула ковток повітря – то випустила коротенький звук, як кіт нявкає. А от Ліліні хлопці так галасували, що ніхто їм ради дати не міг. Наступного ранку Ліля пішла прийняти душ і її не було досить довго, то ж Віка почала хвилюватися і побігла до чергових медсестер. Як пізніше виявилося, Ліля просто втекла і покинула своїх дітей в пологовому будинку.

А наступного дня написала відмову від обох хлопчиків, бо не зможе їх обох забезпечити і виховувати. Сумно, адже два гарні, повністю здорові, міцні хлопчики не відчують тепла мами і будуть жити у будинку маляти.

Та трапилося чудо: тихенька Віка вирішила стати мамою і для близнюків. Вона за ці кілька днів змогла полюбити і Ліліних синів і не хотіла їх такої долі. То ж з пологового будинку при виписці, її чоловік отримав одразу трьох дітей, замість однієї. То ж нехай всі діти на землі мають батьків і будуть щасливими.

Оцініть статтю
Джерело
Була Barітнa oднією дитинoю, а із полoгового чоловік забрав із трьома – буває і таке в житті.