Біологічна бабуся не відкрила двері внукові, а інша запросила всередину, нагодувала і відпускати не хотіла!

Від першому шлюбу жінка мала хлопчика Андрійка. Його батько відмовився від дитини і втік на заробітки, бо йому було надто соромно з‘являтися перед дружиною і сином після того, що він додумався зробити.
Матір чоловіка була не такою поганою людиною, але ніколи не любила невістку. Вона завжди сталася налаштувати сина проти його жінки. І коли через рік, як народився хлопчик, мати сказала синові, що це не його дитина. Після того чоловік почав всім патякати, що це насправді не його син.

Жінка ж вирішила доказати всім провівши експертизу. Аналіз сказали, що це насправді його дитина. Він зрозумів свою помилку, але дружина більше не збиралася терпіти того, хто вірить тільки матері, яка що-не будь видумає і почне торочити. Тому подала на розлучення і він втік на заробітки.

Мати хлопчика Андрійка заборонила свекрусі навідуватись до нього. Але та й сама не хотіла бачити внука, навіть не пробувала прийти чи пригостити чимось. Як-не-як, з усіма заборонами, Андрій залишався її внуком, але стару це видно не цікавило. Живуть в одному селі, але ніколи не бачаться.

Скоро жінка знову вийшла заміж. І чоловік на цей раз попався кращий, і з свекрухою пощастило. Нова бабуся дуже хороша, любить Андрійка, як рідного внука, ставиться до невістки з повагою і розумінням. Вони навіть їздили разом на відпочинок у гори, і це були прекрасні миті у житті невістки.

Свекруха жила від них не так далеко і тому невістка думала, що саме завдяки відстані в них такі хороші стосунки. Як раптом, свекруха мовила, що хоче переїхати жити до невістки. Бо у великому місті не хочеться жити, а тут ближче до родини, свіжіше повітря і мирне село. Спочатку жінка добряче перелякалася цієї ідеї, вона думала, що тоді їхні стосунки зі свекрухою погіршаться, бо вже не буде відстані між ними, але все получилось інакше…

Кілька місяців тому вона вперше розказала про цю затію, але чесно призналася, що хотіла поїхати до сестри свого чоловіка жити. Проте дещо трапилось. У них були дві квартири від батьків свекра, але сестра не спитавши дозволу у матері продала дві квартири і купила собі власний будинок. Через це свекруха досі зла на неї.
Тому й так получилось, що бабуся таки переїхали до жінки. Ось живуть вони вже місяць поряд і все нормально, ніяких ні проблем, ні сварок. Навпаки, їх стосунки стали ще кращими і свекруха допомагала з Андрійком, що завдяки їй вони з чоловіком мали змогу задуматись про другу дитинку.

Коли наступило Різдво, то Андрійко ходив з друзями поколядувати. І зайшов під хату своєї біологічної бабусі, але та навіть дверей не відкрила. А коли хлопці прийшли під поріг другої бабусі, то та всіх у хату запросила, подарувала їм всякої всячини і ще й не хотіла, щоб малята йшли.
Жінка завжди думала, що двоє свекрух є схожими, але потім зрозуміла, що все залежить від того, яка людина є насправді.

Оцініть статтю
Джерело
Біологічна бабуся не відкрила двері внукові, а інша запросила всередину, нагодувала і відпускати не хотіла!