Без3ахuсне нем0вля лежало на снігу 3аг0рнуте в пакет та плаkал0, коли раптом до нього хтось підійшов

Сергій завжди повертався з роботи близько опівночі, адже він працював шеф-кухарем у місцевому ресторані. Той вечір не був винятком. Коли додому залишалось якихось два квартали, він раптом почув дитячий nлaч. Обернувшись, чоловік не відразу зрозумів звідки доносяться звуки, але вже незабаром помітив чорний пакет, що лежав на землі біля сміттєвого бака.

Спершу Сергій вирішив, що це чийсь злий розіграш, адже яка, навіть найжорстокіша матір, в здоровому глузді залишить немовля на вулиці у мінус двадцять? Дув холодний вітер і часу розбиратись не було, адже дитину потрібно якомога швидше зігріти, то ж з немовля на руках, чоловік побіг додому.

Там він нагодував та зігрів маленьку дівчинку. Цілу ніч Сергій ні на крок не відходив від неї, а на ранок відніс у сиротинець. Працівників дуже розчулила сумна розповідь чоловіка про дитину, яку залишила безсердечна матір саму на морозі. По декілька разів на тиждень Сергій навідувався до притулку, щоб провести час з дитиною, приносив гостинці та іграшки, а часом, навіть, забирав до себе. Йому дуже хотілось, щоб дівчинка назавжди залишилась у нього, проте він працював понаднормово і не мав достатньо часу для виховання дитини.

Йшов час, маленька Яринка сильно прив’язалась до чоловіка, та навіть почала називати його «татком». Вона дуже сумувала, коли через роботу він довго не міг її провідувати та щиро раділа кожній проведеній разом хвилині. Ніхто з дітей не наважувався ображати мале дівча, адже всім було добре відомо, що у неї є люблячий татко, який завжди її захистить.

На десятий день народження Яринки тато влаштував їй сюрприз. Ще з самого ранку він забрав її з дитячого будинку та повіз у парк розваг, а тоді у кафе. То було найкраще свято у житті дівчинки! Проте найбільша радість була ввечері, коли ввечері Сергій запитав: «Ну що донечко, ти готова переїхати у свій новий дім?».

Від того дня Яринка стала найщасливішою дитиною у світі, адже тепер у неї був люблячий татко!

Оцініть статтю
Джерело
Без3ахuсне нем0вля лежало на снігу 3аг0рнуте в пакет та плаkал0, коли раптом до нього хтось підійшов