– Береш її за руку і говориш, якщо вона буде рюмсAти та 3авAжати вам спати, ти залишиш її без планшету!

Моїй доньці п’ять років. Це той період, коли фантазія в дитини яскрава. Не завжди це добре. Донька почала думати, що в неї під ліжком живе чуд0виськ0. Це не просте чуд0виськ0. Воно просинається, як тільки в кімнаті погасне світло. Ми намагалися заспокоїти дитину, але нічого не виходить. Нічники не допомагають, адже світла замало і Фир, так звати чуд0виськ0, все одно зможе затягти до безодні. Доводиться залишати світло увімкненим. На жаль, це теж не завжди працює. В шафі темно і Фир може ховатися там. Донька себе накручує та починає плаkати. Ми заспокоюємо донечку, але пр0блема залишається не вирішеною.

Звернулась до подруг за порадою. В них діти старші. Може в когось була схожа проблема.

Віра порадила не звертати уваги. Мовляв, саме пройде, потрібно вчити з малечку справлятися з проблемами самотужки, а то виросте нюня. Мені цікаво, її дитина ділиться з нею своїми проблемами, з таким то вихованням.

Оксана веліла замінити ліжко, тоді «монстру» не буде де сховатися. Шафу викинути та поставити стійку з вішаками.

– А з темнотою в самій кімнаті, що робити? – поцікавилась я.

– Не вимикай світло. Все ж просто! – відмахнулась подруга.

pixabay

Дійсно, яка ж я дурепа. І дитині до скількох років так спати? Восьми? Десяти? Шістнадцяти?

Надія закотила очі. Каже:

– Береш її за руку і говориш, якщо вона буде рюмсати та заважати вам спати, ти залишиш її без планшету! Чи що вона там любить? І все як рукою зніме! Провірений метод! Користуйся.

Шкода дітей цих жінок. Одна радить не звертати уваги на свою дитину, друга  сприймати, як ув’язненого, а третій все одно, бо в неї все завжди просто! Ким мене буде сприймати донька, якщо я так вчиню? Навряд чи, коли вона закохається чи втрапить у халепу, то прийде до мене за порадою. Я б теж не прийшла до матері, яка відмахується від мене чи погрожує!

Особисто мене так не виховували. Мною завжди цікавились і допомагали. Може це я нюня?

Вирішила тактовно запитати, як живуть їхні діти.

– Олег взагалі не дзвонить! Не думає про матір! Пише тільки на свята. А як мати живе, чи їй потрібна допомога – не питає! – пожалілась Віра.

Оксана важко видихнула:

– А моя донька відмахується від мене. Каже, в неї немає часу, щоб до мене приїхати. Уявляєте?!

– Мій Вадим таку дурість зробив. Взяв кредит на чотири тисячі гривень! В нього телефон вкрали і, щоб я не дізналась, він додумався до такого! А головне, купив точну копію свого старого телефону! Як з ним після цього говорити? – Дивувалась Надія.

Цікаві жінки. Дякую їм за поради. Прислухатися до них я не буду. Не хочу мати такий самий результат.

Оцініть статтю
Джерело
– Береш її за руку і говориш, якщо вона буде рюмсAти та 3авAжати вам спати, ти залишиш її без планшету!