Безxатько придбав віллу з басейном всього за 1$

Безпритульний чоловік, як завжди тиняючись по місту, побачив цікаве оголошення, в якому йшлося про те, що продається великий приватний будинок, з немаленькою ділянкою, басейном та банею. І це все всього за один долар. Чоловік цей подумав, що це якийсь жарт, але все таки прийшов за вказаною адресою.

По дорозі він бачив багато таких оголошень про продаж цього будинку всього за долар. Але сумніви не покидали його. Проте з другого боку було таке маленьке відчуття надії, що можливо це все таки не розіграш.

Прийшовши до будинку він подзвонив у дзвінок. До чоловіка вийшла елегантна та красива пані. Він одразу запитав:

-Я на рахунок оголошення, ви справді продаєте його всього за один долар? Це не розіграш?

Жінка сказала, що оголошення правдиве і розіграшу тут немає взагалі. Вони одразу вклали угоду про купівлю будинку за той долар, який залишився в безхатька. Тоді чоловік почав запитувати про причини такої дивної ідеї жінки. Це був нормальний інтерес, адже це дивовижна ціна для такого будинку і продати за один долар його – це безумство.

Виявилось, що покійний чоловік цієї пані заповів продати цей будинок та всі виручені гроші передати іншій жінці, з якою зраджував дружині покійний. Майже пів року цей шикарний будинок висів в продажу і лише цей безхатько відгукнувся та все таки придбав віллу. Побажавши успіху та удачі новому володільцю будинку жінка зібрала сої речі та поїхала.

А мораль в цій історії така: ти ніколи не знаєш, що тобі може трапитись і, можливо, те, що здається тобі дурницю є насправді твоїм майбутнім або теперішнім щастям.

Оцініть статтю
Джерело
Безxатько придбав віллу з басейном всього за 1$