Батько знав про мамині 3nущAnnя і спеціально нічого не робив

Я живу в компанії чоловіків. Дідусь і батько зроблять для мене геть усе. Обличчя своєї мами не пам’ятаю. Вона залишила після себе погані спогади. Вона не мала освіти. Після одинадцяти класів пішла працювати в сільський продуктовий магазин. Вона познайомилася з батьком на роботі. Він зайшов води купити. Батько тоді приїхав до своєї прабабусі. Вона доживала останні дні.

Гарна продавчиня сільського магазину зацікавила батька. Він — хлопець міський, з вищою освітою. Мама батька протестувала. Вона хотіла дівчину з міста, виховану, розумну. Моя мама не підходила під ці критерії. Вона була гарна. Крапка.

Молоді побралися, але щасливої сім’ї з них не вийшло. Вони часто сварилися. Вся багатоповерхівка чула їхні крики. Я пам’ятаю ті часи добре. Зазвичай, я сиділа в своїй кімнаті і боялася вийти. Мама була залежна від пляшки. Вона частенько кричала на мене, коли батько не бачив. Вона любила давати мені якусь дивну роботу. Наприклад, мама, бувши під градусом, змішала всі крупи вдома і змусила мене їх перебирати. Я сиділа над тим тазиком вісім годин!

Я боялася батька. Думала, він знає про мамині 3nyщAnnя і спеціально нічого не робить. Це не так. Батько ніколи б не подумав, що мама на таке здатна.

При розлученні, мене віддали мамі. Я досі пам’ятаю свій жAx. Я не хотіла її бачити. Вона викликала в мене тривогу своєю присутністю.

Мені, в якомусь сенсі, пощастило. Вона віддала мене дідусеві. Худий дідусь, з довгою сивою бородою, нагадував мені лісовика! Я думала, він вночі ходить в ліс, каже там закляття і змушує гриби рости!

unsplash

Дідусь по-справжньому мене любив. Він виділив мені своє місце в його однокімнатній, глиняній хатині. В мене був свій стіл, шафа та посуд. Мені подобалося мати свій простір. Дідусь читав мені казки. Він водив мене в ліс і вчив орієнтуватися там. Я з нетерпінням чекала, коли виросту і ми підемо в справжній похід з наметами.

Батько не приїжджав, мама не приходила. Точніше, вона прийшла один раз. Дідусеві треба було поїхати в місто. Не було нікого поряд, хто б міг за мною подивитися. Дідусь подзвонив до мами. Вона приїхала разом з якимось мужиком. На мене пара не звертала уваги. Вони пили оковиту. Не знаю навіщо, поставили грітися баняк води. Вгадайте хто його перевернув? Права нога в жахливих шрамах. Добре, що жива залишилася.

Мама п0mepла трагічно. Вона пила в компанії чоловіків. Одного з них вхопила «білочка». Він схопив зі столу ножа і напав на маму.

Батько приїхав швидко. Я його не впізнала. Думала, приїхав чоловік з дитячого будинку, щоб мене забрати. Я обхопила руками і ногами дідусеві ноги і плакала не своїм голосом. Дідусь мовчки чухав бороду. Він не знав, що робити.

Рішення було одне. Батько запропонував діду жити з нами. За будиночком будуть дивитися. Зроблять ремонт і стара хатинка стане дачею. Дідусь погодився. Він завжди робив так, як краще для мене.

Я довго звикала до батька. Робила все йому на зло. Псувала стіни, била посуд, заливала фарбою підлогу. Батько не сварив мене. Я бешкетувала три тижні. На більше мене не вистачило. Дитяча злість тихенько зникала. Я звикала до нового життя.

Мені двадцять два. Я рада, що в мене є двоє чоловіків, які все для мене зроблять. Я надзвичайно сильно люблю їх. В нас було не просте життя, але ми впоралися зі всіма труднощами. Бачимося кожні вихідні. Знаєте що ми робимо? Ходимо у походи всі разом. Це саме те, про що я мріяла в дитинстві.

 

Оцініть статтю
Джерело
Батько знав про мамині 3nущAnnя і спеціально нічого не робив