Батько провчив дорослих дочок, які «залипали» в екранах

Було це в сучасному містечку, де мешкала сім’я Іванових. Валентин разом із дружиною Оленою виховував двох чудових дочок — Ірину та Катерину. Їх діти вже підросли і майже стали дорослими, але останнім часом Валентин помітив, що вони все більше часу проводять за телефонами та комп’ютерами, як всі сучасні діти.

Повертаючись із важкого робочого дня, Валентин хотів бачити свій дім чистим та затишним. Проте він стикався з хаосом та безладом, коли заходив у свою оселю. Підлога вкрита різними речами, навколо лежав брудний посуд, а стіл порожній. Їсти доводилося готувати самому.

Серце Валентина засмутилося, коли він побачив своїх дочок, які сиділи за столом, занурені у свої смартфони. Їх обличчя були незадоволені, коли він увійшов. Олена, його дружина, на той час перебувала за кордоном у відрядженні.

«Дівчата, що з вами сталося? Ви вже майже дорослі, а в хаті розвели такий бруд. Ви нічого не робите, лиш сидите в телефонах. Мені дуже сумно з цього приводу», — зітхнув Валентин.

Валентин більше не хотів бачити своїх дітей бездіяльними. Він вирішив змінити їх стиль життя. Сказав, що до години часу в хаті має бути прибрано. Також дочки самостійно повинні приготувати вечерю.

Дівчата знехотя взялися за роботу. Можливо, виконали не все так ідеально. Але важливо, що робота була зроблена.

Так, наступного дня, Валентин рішуче попросив дочок сходити до головного приміщення. Ірині та Катерині довелося заслухати його серйозну бесіду. Валентин розповів, як дуже хотів би бачити їх активними та зайнятими корисною справою, а не просто тягне вуха в телефонах.

Дівчата відчували провину перед батьком. Але зранку знову взялися за своє, як лиш тато пішов на роботу. Увечері Валентин зрозумів, що він не може бути наглядачем для дорослих дочок. Але й це висиджування в телефоні до нічого доброго не приведе. Валентин забрав у дочок телефони на весь день. Він зрозумів, що у дітей почалася залежність.

Таким способом батько навчив своїх дочок дотримуватися порядку і думати за всіх, а не лише за себе. Зрештою, це пішло їм лише на користь. Адже не сидіти їм завжди поряд з мамою і татом. А світ вимогливий.

 

Оцініть статтю
Джерело
Батько провчив дорослих дочок, які «залипали» в екранах