Батько зник на 10 років 3aлишивши сім’ю бeз гpошей, а тепер з’явився і просить вибачення

Ще в дитинстві батько дівчини залишив їх з мамою, коли їй було 14 років. Проте вона й не думала сумувати через це, а навпаки зраділа. Тепер вона уже виросла, стала дорослою, закінчила університет, має роботу і за всі ці роки її батько ніколи не давав про себе знати і навіть не висилав на них з мамою аліменти.

Дівчина розказує, що її батьком справді ніколи не був ідеальним. Його цікавила лише власна машина… Він ніколи не знаходив часу на доньку чи дружину, а згодом чоловік почав вип ивати. Він серйозно захопився алкоголем через що почав кричати на доньку і жінку. Дівчина відтоді ще у 8 років мріяла, щоб її батько покинув їх з мамою.
Мати дівчини завжди її захищала. Коли батько приходив п’яний то жінка обороняла дитину або казала їй, щоб закривалася в кімнаті і не виходила звідти. Дитина в свою чергу боялася і переживала за матір, і також не розуміла, чому її мама це все терпить… Терпить таке жахливе ставлення…

Правда, потім дівчина підросла і зрозуміла, чому її мати терпіла. Все було через те, що сама жінка заробляла небагато, тому основним годувальником сім’ї був батько, який багато випивав. Та все ж одного дня, коли дівчині було вже 14 років, її батько сів в машину і поїхав геть з дому. Її мати ще довго плакала, бо не знала, як тепер доглядати за дитиною. Проте дівчинка навпаки раділа, вона думала, що їй не потрібні дорогі речі чи якийсь телефон, а головне було, щоб маму не не ображали і щоб вона була щаслива. Це єдине, що насправді тривожило маленьку.

Через деякий час її мама таки знайшла собі нову роботу, на котрій непогано заробляла. Сама ж дівчина змогла вступити на бюджет і піти на хорошу роботу. Тепер у неї вже з’явився хлопець і вона без проблем фінансово підтримує матір. Ще вона збирається одружитися, тому вони з майбутнім чоловіком збирають гроші на весілля.
Нещодавно об’явився її батько. Він зник на 10 років, залишив їх з мамою без нічого, а тепер просить вибачення!
Дівчина помічає, що її ненька сумнівається і хоче простити чоловіка, але вона не збирається це все терпіти. Тому сама подзвонила до батька і сказала більше не з’являтися в їхньому житті. Вона не вірить, що він змінився.
Так, її вчинок можна засуджувати, але не всі заслуговують на другий шанс.

Оцініть статтю
Джерело
Батько зник на 10 років 3aлишивши сім’ю бeз гpошей, а тепер з’явився і просить вибачення