Батько пішов до іншої, а матері було самотньо вдома. Вона стала просити лишатися ночувати у неї вдома майже щодня. Але я вже не можу розриватися між дружиною і мамою

Коли ми з Оленою побралися, то у неї та моєї сім’ї склалися чудові стосунки. Ми відразу почали жити окремо від моїх батьків, тому бачилися з ними ми не надто часто, вони не лізли у наше життя з порадами і дали нам можливість самостійно будувати свої стосунки.

Але нещодавно усе змінилося. Почалося все з того, що мій батько пішов до іншої жінки. Він раптово залишив матір і поїхав з тією пані кудись, куди саме нам не сказав. Просто зник. Моя матір дуже тяжко це пережила. Тому ми з дружиною, як могли підтримували мою матір у тяжку мить. Ми стали часто навідувати її, аби їй було не так сумно. Однак з часом їй стало цього замало.

Матір говорила, що їй дуже самотньо залишатися самій у квартирі. Тому вона стала просити мене часом залишатися у неї на ніч. Я порадився з дружиною, вона звісно була не проти. Однак через якийсь час мама почала просити мене залишатися на ніч все частіше і частіше. Вона стала вимагати ночувати у неї вдома не менше 5 разів на тиждень. Мене вже почала напружувати ця ситуація. Мені було шкода матері, але я дорослий чоловік зі своєю сім’єю, а виходило так, що я ночував з дружиною лише по вихідним.

Тоді дружина запропонувала, аби моя мама інколи приїжджала до нас додому. Раніше матір бувала у нас вкрай рідко, тому ми розраховували, що вона заходитиме до нас десь 2-3 рази в тиждень. Але вийшло так, що матір почала приїжджати до нас майже щодня. До того ж сиділа з нами до пізнього вечора, часто я змушений був викликати для мами таксі, аби вона добралася до себе додому.

А останнім часом мама все частіше хотіла залишитися на ніч у нашому домі, шукала різні приводи для цього. Коли вранці я прокидався я часто бачив таку картину — дружина готує сніданок, а мама сидить на кухні, спостерігає і дає Олені різні поради та зауваження. Я помітив, що дружина стала напружена і її це починало дратувати. Ще б пак! Я б теж не витримав, якби хтось казав мені скільки масла мазати на грінку. Але на цьому материні витівки не завершилися. Якось по поверненню з роботи я застав дружину в дивному настрої, виявилося, що поки нас не було вдома, мама поміняла штори в кімнаті, не попередивши нікого. Вона це пояснила тим, що так вона буде почуватися комфортніше у нашому домі.

У домі з’явилася якась дивна напруга, якої раніше не було. Я зрозумів, що матері стало занадто багато у нашому з Оленою сімейному житті. Ми з дружиною і справді не могли розслабитися, адже мама майже цілодобово була з нами і втручалась у наші стосунки. Ми з дружиною все це обговорили і вирішили, що продамо материн будинок у передмісті і купимо їй квартиру у нашому будинку. Матір була згодна з таким рішенням.

Коли мама переїхала у нову квартиру, я став навідувати її щодня. Усе прийшло в норму. І я радий, що все завершилося саме так, адже не впевнений, що зміг би жити так далі — розриватися між дружиною і матір’ю. А тепер мама живе неподалік, їй не так самотньо і вона не часто просить залишитися у неї. Але все ж ми живемо окремо, а це важливо для моєї сім’ї.

Хоч я і розумію, що ми одна родина і що матір у мене одна. Але все ж таки краще, коли кожен має власну територію і не посягає на чужу.

Оцініть статтю
Джерело
Батько пішов до іншої, а матері було самотньо вдома. Вона стала просити лишатися ночувати у неї вдома майже щодня. Але я вже не можу розриватися між дружиною і мамою