Р0к0ві батьківські збори для нашого класу

Минулого місяця наша вчителька провела батьківські збори. Наші діти закінчили четвертий клас і перейшли до п’ятого. Якраз провчилися першу чверть і класна керівниця вирішила з нами зустрітися.

На цих зборах про своїх дітей всі батьки вислуховувати не приємні речі. Вчитель, здавалося б педагог, який покликаний навчати дітей, вкладати знання у їхні голови і доброту в серце – дозволив собі багато лишнього.

Особисто ми з чоловіком почули, що наша дочка абсолютно не вміє навчатися, вона не має розуму і дисципліни. Також ми приділяємо їй мало уваги і взагалі ми просто протираємо штани за переглядом телевізора, замість того, щоб робити з донькою домашнє завдання.

Схожі речі почули і інші батьки. Ця вчителька прямим текстом називала хлопчиків бандитами, тупими і таке інше. Дівчаток вона теж не шкодувала.

Ми були в шоці. Адже вчитель вона. Вона зобов’язана сама навчати наших дітей, пояснювати і розжовувати їм матеріал, любити і поважати кожного учня, до того ж вона наче заміняє маму в школі. А тут таке.

Хіба навчити дітей відповідному матеріалу не входить до її компетенції? За що ж вона тоді отримує гроші приходить щодня до школи, не зрозуміло.

Нам абсолютно всеодно чи наша дитина буде відмінницею, ми не хочемо її заставляти зубрити шкільний матеріал. Ми хочемо, щоб наша дитина мала дитинство і виросла хорошою людиною.

Ми не будемо гнатися за похвалою вчителів чи грамотами і відзнаками. Але і принижувати нашу доньку ми з чоловіком не дозволимо.

Ми зібрали вже підписи, щоб нам замінили класного керівника і звернулися до директора школи, щоб звільнив цю горе-вчительку.

Зараз ми чекаємо на листа з офіційною відповідю і будемо бачити чи звертатимемося до вищих органів. Терпіти в школі такого педагога — всі батьки не хочуть!

Оцініть статтю
Джерело
Р0к0ві батьківські збори для нашого класу