Батьки моєї дружини 3pyйнyвAли наш шлюб

Те, що я їм відразу не сподобався було зрозуміло з першого знайомства. Я все це розумів, але не збирався сприймати близько, бо кохав свою на той момент дівчину. Ми після одруження мали переїхати у мою квартиру та жити окремо від батьків.Так і сталось — як тільки відіграли весілля, то відразу дружина переїхала до мене. З її батьками ми часто не зустрічались, бо жили за 120 кілометрів від них, тому єдине спілкування було через телефон.

Я не дуже занурювався в їхні розмови, але декілька разів чув як теща наговорювала на мене. Дивувало те, що дружина нічого не казала за це своїй мамі, а тільки хитала головою і казала, що буде слідкувати. Але я на дружину не давив, бо розумів, що достатньо тиску на неї з боку батьків.

У моїх батьків з тещею та тестем також не зав’язались стосунки. Все було дуже натягнуто. Мої батьки добрі та люблячі. Вони відразу прийняли Руслану та ставляться до неї як до власної доньки. Не розумію, що я такого зробив разом з батьками, що нас так не люблять?

Приїхав я з роботи й побачив, що моя дружина сидить без настрою. Я підійшов до неї, поцілував, а вона так себе поводить ніби ми якісь чужі люди. Я не люблю такі сцени, тому відразу почав виясняти, що вже трапилось!

Деякий час вона взагалі не реагувала та не відповідала на мої запитання, але потім в ліжку все розповіла.

— Мій тато приїжджав у місто і сказав, що бачив твого тата з якоюсь дівицею! Він відчиняв їй дверцята поки вона виходила з ресторану, а потім ще обійняв перед тим як вона сіла у таксі! Цілу годину поки був у нас вдома казав, що ти такий самий! Що допізна не на роботі працюєш, а заграєш зі своїми клієнтками та «скачеш з ними у гречку». Як я себе можу нормально поводити після таких слів? А якщо тато правий? Як мені з тобою жити?

Я переконував дружину, що все гаразд, що я її кохаю і не буду їй зрaджyвaти, але у неї було своє бачення, яке їй навіяв батько. День вона зі мною не розмовляла, а я на неї не хотів давити, але коли її мама до мене подзвонила з криками та купою лайливих слів про мене та мого батька, то я не стерпів й закрив їй дуже швидко рот! Поклав слухавку та подзвонив до свого батька.

https://kanalukraina.tv

Тато розповів, що було насправді. Приїхала моя двоюрідна сестра, яка живе закордоном і тато обідав разом з нею, а потім посадив у таксі, щоб вона поїхала додому, бо йому потрібно було терміново на роботу.

Я довго сміявся з того, що придумав мій тесть і що було насправді! Коли я все розповів дружині, то вона не повірила мені, а більше довіряла своєму татові. Ми прожили вдвох ще два роки та розвелись, бо її недовіра та постійні докори мені набридли й почуття які були до неї у мене зникли.

Оцініть статтю
Джерело
Батьки моєї дружини 3pyйнyвAли наш шлюб