Батьки Михасика вже й не сподівалися на чудо, але вирішили таки поїхати на прийом до чудо-лікаря.

Час від часу до Львівського ОХМАДИТУ приїздить молоденький хірург, який проводить операції дітям із вадами зору. Костянтин Ніколаєнко в досить ранньому віці очолив кафедру офтальмології у одному із столичних вишів. Він постійно удосконалює свої знання на різноманітних курсах як в нашій країні, так і за кордоном.

Великого серця лікар вирішив, що він кожного місяця буде проводити по чотири безкоштовні операції тим дітям, чиї батьки не в змозі оплатити їх.

А от на лікування після операції, точніше на найнеобхідніші ліки – батькам доведеться відшукати кошти.
Операції на очі є різними, деякі із вартують дуже дорого, багато людей за все життя не зароблять таких захмарних сум.

Костянтин проводить спочатку консультації, пізніше огляд і тоді обирає тих, кому здійснить операцію безкоштовно. Часто спілкується з волонтерами і спонсорами, щоб отримати певну допомогу коштами чи ліками для перекриття основних витрат на матеріали під час таких операцій.

Остання із таких безкоштовних операцій, яку провів наш добродій – була для Михасика Сірка із одного із сіл області. Бідолашний малюк у чотири місяці лежав у своєму візочку на ганку і розглядав іграшки, які кріпилися над ним, доки його мати поралася в городі.

Аж раптом на дитину вискочив кіт і запхав свої кігті у ліве око малюка. Дитина отримала травму. Потрібне було екстрене оперативне втручання, щоб врятувати зір. Батьки Михасика бідні люди, які виховують ще шістьох дітей. Коштів на операцію у них не було.

Вони вже й не сподівалися на чудо, але вирішили таки поїхати на прийом до цього лікаря.

Операція пройшла успішно, хлопчик буде бачити на два ока однаково.

Батьки Михасика вдячні лікарю за такий щедрий дарунок і обіцяють щодня молитися до Бога за його здоров’я.

Оцініть статтю
Джерело
Батьки Михасика вже й не сподівалися на чудо, але вирішили таки поїхати на прийом до чудо-лікаря.