Багатодітній родині, в якої зг _opів будинок, незнайомець подарував нову квартиру

У Ольги було важке життя. Три роки тому вона залишилася одна з трьома дітьми після того як від неї пішов чоловік. Але жінка не здалася і знайшла сили жити далі. Їх велике сімейство жило в другій половині будинку, перша половина належала сусідові. Жінка взяла кредит і на ці гроші купила нові меблі та зробила новий ремонт. Потихеньку життя налагоджувалося та раптом в іншу половину дому поселився пенсіонер.

https://live41media.com/

У двох жителів була спільна територія перед будинком і новий сусід постійно робив шк0ду: кидав сміття і виливав п0миї прямо посеред двору. А потім почав кpаcти її будматеріали для ремонту. Він всіляко об3ивав її, часто заходив на їх територію і погp0жyвав. Оля телефонувала до поліції, але крім штрафів вони нічого не могли йому пред’явити. Одного разу він і зовсім нaпaв на неї з сокирою, а незабаром влаштував підпал. Від будинку майже нічого не залишилося.

Жінка не знала куди йти. Місцева адміністрація запропонувала гуртожиток, а дітей тимчасово влаштувати в притулок. У жінки висів ще кредит, а відновлювати старий будинок не було сенсу, бо він постраждав дуже сильно.

Жінка зверталася до місцевих чиновників, але ніхто не міг допомогти. Одна благодійна організація стала інформувати населення про цю історію і збирати кошти на допомогу родині. Але знайшовся добрий чоловік, який придбав двокімнатну квартиру для постраждалих.

https://live41media.com/

Він вважав за краще залишитися невідомим. Тепер Новий рік зустрічати сім’я буде в новому житлі. Є все-таки добрі і чуйні люди!

Оцініть статтю
Джерело
Багатодітній родині, в якої зг _opів будинок, незнайомець подарував нову квартиру