Бачили б ви моє здивування, коли дочка з чоловіком приїхали і постукали мені в двері

Я залишилася зовсім одна ще у п’ятдесят два роки. Чоловік помер, дочка поїхала жити в іншу країну.

Я працювала вчителем початкових класів. Потім вийшла на пенсію. Доки працювала – то мені грошей вистачало. Стаж у мене був великий, то я і думала, що пенсія в мене буде також не маленька.

Як же я помилялася. Пенсію я почала отримувати лише півтори тисячі. Ну хіба ж це гроші. Мені їх ледь вистачало.

Але я не здавала, почала активно займатися городом, завела курей та корову. Так тривало кілька років.

Та от минулого року я захворіла на грип, який переріс у запалення легень, і потягнув за собою ще багацько різних болячок.

Про городину і тварин мені довелося забути і попрощатися з ними. Коли прийшли перші платежі за комунальні послуги – я не знала що мені робити. Адже моїх пенсій на один лише газ, потрібно було майже три.

А що говорити про інші послуги, ліки і мінімальний набір продуктів. До того ж я планувала придбати собі теплі чоботи на зиму. А тут доведеться надто туго затягувати поясок.

Дочку я ніколи не тривожила і завжди відповідала, що у мене все є і мені вистачає. Вона в мене жила в іншій країні, ніяк не могла народити дитину, тому з чоловіком заробляли гроші для штучного запліднення.

А це задоволення не з дешевих. Та все таки я зателефонувала їй і попросила допомоги. Я розповіла про те, що мені за газ потрібно заплатити чотири тисячі гривень, а це ще навіть не зима, і про маленьку пенсію, хворобу.

Моя єдина дочка наче мене і пожаліла, сказала що допоможе. Минуло два тижні і я вже й не чекала допомоги. На мої телефонні дзвінки дочка не відповідала. Зовсім забула маму.

Бачили б ви моє здивування, коли дочка з чоловіком приїхали і постукали мені в двері. Дочка вже була навіть на четвертому місяці вагітності.

Вони привезли з собою багато речей і повідомили, що тепер вона житиме зі мною, а чоловік повернеться за кордон, щоб підзаробити ще якісь гроші до народження малюка.

Мою хворобу, наче рукою зняло! Адже тепер я буду бабусею, справжнісінькою бабусею! Дочка допомогла мені із рахунками. Зять щомісяця передає нам посилки із всякими смаколиками.

Ми в очікування дитини. Щастя знову повернулося у мій дім. Дочка мені навіть прочитала лекцію, чому я стільки часу мовчала і не розказувала їй про свої проблеми.

Оцініть статтю
Джерело
Бачили б ви моє здивування, коли дочка з чоловіком приїхали і постукали мені в двері