Як-тільки мама вийшла на пенсію, то її донька вирішувала всі її матеріальні проблеми. Але коли дівчина попросила десь посидіти з дитиною, то бабуся зразу відмовляла, хоча весь день сидить, нічого не робить і тільки базікає з подругами по телефону. У всіх мами, як мами. А тут.

Для мами жінки займатися дитиною справжня катастрофа. Коли б дівчина не просила маму їй допомогти, то вона завжди відмовляла і казала, що своєю дитиною самі мають займатися. У всіх же подруг жінки мами навпаки допомагають, за дітьми приглядають і нічого не просять взамін.

Жіночка працює вчителькою молодших класів, а її дитині 5 років і вона ходить в садочок. Через роботу їй дуже важко брати лікарняні і в такі моменти мама б їй дуже допомогла, але мати завжди відмовляє…

Мама на пенсії. Часу у неї пре достатньо і вона витрачає його на базікання з подругами по телефону, глядінням телевізора і просто лежанням на ліжку весь час. Та з такими справами вона постійно відмовляє посидіти з онукою.

Тиждень тому дівчинка пішла з мамою до окуліста, виявилося, що в неї не такий хороший зір, тому її записали на 10-денні вправи. Жінка попросила маму поводити Маринку протягом цих днів до окуліста, там просто потрібно забрати дитину з садіка, відвести на вправи, а з вправ знову в садік. І нічого складного в цьому не було, бо все знаходилося одне біля одного.

Маринка ж сама по собі спокійна, не гнівається, не розкидає речі, не шумить, не переживає, а знає — все буде добре.

Одного разу жінці терміново потрібна була допомога мами. Бо їх обох з чоловіком викликали на роботу. Але коли вона попрохала маму про  допомогу, та розгнівалась і сказала, що в свої часи, вона й сама справлялася, а вони обоє з одною дитиною справитися не можуть.

Ще кілька разів жінка ніяк не могла забрати дитину з садка через роботу. На що її мати відповіла, що вона не повинна їм допомагати і це їхні проблеми з чоловіком, що не можуть забрати Маринку.

Вони намагаються справлятися самі. І звісно, можна найняти людину для Маринки, щоб водила її на вправи, але який в цьому сенс, якщо в сусідньому будинку живе бабуся, яка весь день просто лежить і нічого не робить.

Як мати вийшла на пенсію, то її донька допомагає їй з грошима. Продукти купує, за квартиру платить і два рази на місяць замовляє доставку крупів, цукру, макаронів, прального порошка. Мати навіть не дякує і з дитиною допомогти не хоче, получається все так, ніби це так має бути, щоб їй все проплачували, а вона відпочивала.

Тобто вважає, що дівчина як донька повинна все робити сама і ще платити за комунальні послуги, продукти і все загалом оплачувати їй сама, бо вона її виростила.

І тепер виникає питання, чому жінка повинна все робити заради своєї мами, а вона натомість хоч раз не хоче з дитиною посидіти. У всіх бабусі, як бабусі: допоможуть, з дітьми посидять, пиріжків напечуть і таке все. Жінці дуже прикро… Вона для мами старається, а та не цінить цього…

Оцініть статтю
Джерело
Як-тільки мама вийшла на пенсію, то її донька вирішувала всі її матеріальні проблеми. Але коли дівчина попросила десь посидіти з дитиною, то бабуся зразу відмовляла, хоча весь день сидить, нічого не робить і тільки базікає з подругами по телефону. У всіх мами, як мами. А тут.