Бабуся розповіла які страви з СРСР готує досі, а внуки не люблять

Радянський союз розпався вже 20 років тому. За ці роки змінилось багато модних страв. Але ті люди, які прожили багато років в СРСР досі люблять і готують радянські страви. От тільки молодше покоління не любить їх смакувати. Моя сусідка розповіла, що її онуки теж відмовляються їсти страви, які вона готує ще з тієї епохи, що пішла.

Холодець

https://jemchyjinka.ru/

Багато хто до цих пір варить м’ясо, заливає його бульйоном з желатином і перетворюють в м’ясне желе. Старенька розповіла, що холодець цінували не тільки за смак, але і за користь, яку він давав на суглоби. Я теж пам’ятаю, як залізні контейнери перед Новим Роком наповнювалися холодцем, а потім виносилися на балкон, щоб він застигав. Було його багато в холодильнику ще після новорічної ночі.

Помідори з сиром і часником

https://jemchyjinka.ru/

Все це клалося на скибочки чорного хліба, а зверху ще кріп. Було дуже-дуже смачно! Я думала, що такі бутерброди до сих користуються популярністю, але як виявилося, це не так. Молодь вже не знає такої страви.

Фаршировані половинки яєць жовтком, змішаним з часником і майонезом

https://jemchyjinka.ru/

Бабуся розповіла, що ця страва була популярною серед молоді, яка займалася спортом і стежила за ростом м’язів. Їли вони його на сніданок. Адже в яйцях міститься велика кількість білка, а він позитивно позначається на фігурі і самопочутті. Тільки тут теж потрібно знати міру, адже перебір шкідливий.

Чорнослив, фарширований горіхами, змішаними зі сметаною або майонезом з часником

https://jemchyjinka.ru/

Чорнослив надрізали і потім начиняли. Я про таку закуску не знала, в моїй родині ніколи її не готували. Сусідка сказала, що це надзвичайно смачно.

Хворост

https://jemchyjinka.ru/

Найулюбленіший десерт всіх радянських дітей! Тісто смажилося в маслі і посипалося потім цукровою пудрою. З невеликої кількості тіста можна було насмажити хворосту на всю сім’ю і ще й для сусідів.

Можливо після цієї статті багато хто захоче щось приготувати зі свого дитинства. А краще попросіть допомогти своїх батьків або бабусю з дідусем, адже вони все зможуть приготувати все, як раніше.

А які страви у вас готували в сім’ї за часів СРСР?

Оцініть статтю
Джерело
Бабуся розповіла які страви з СРСР готує досі, а внуки не люблять