Бабуся навчила мене ритуалів, які приваблюють матеріальний достаток

Одного разу завітала до мене бабуся. Вона мала дивний вигляд на обличчі. Старенька усміхалася та мовчки розглядала кімнату, наче щось важливе задумала. Не знаючи, що відбувається, я запитала її, чи все в порядку?

Бабуся усміхнулася і зітхнула, сідаючи поруч зі мною. Вона почала розповідати про свої взаємодії з Всесвітом і те, як вона вміє випрошувати у нього те, чого потребує її душа. Її розповідь здавалася мені магічною і цікавою, і я зацікавлено слухала кожне слово.

Моя мила бабуся розповіла, що вона використовує різні ритуали та практики, щоб звертатися до Всесвіту. Одним з них є звичайна молитва. Але я використовую ще часник для приваблення позитивних змін у житті. Вона пояснила, що часник має особливу енергетику, яка може підсилити наміри та звернення до Всесвіту.

Бабуся навчила мене, як самостійно виконувати цю практику. Вона пояснила, що коли ми хочемо покращити матеріальний достаток родини, ми повинні покласти головку часнику в кишеню або сумку, яку носимо з собою. Це символізує приваблення достатку та благо до нашого життя.

 Я спостерігала за нею і не могла розгадати її поведінки, чи вона говорить це серйозно, чи. може, так жартує зі мною. Адже моя бабуся ще та вигадниця. Вона завжди вміла мене розвеселити своїми розповідями. Особливо в дитинстві наслухалася від неї дуже багато цікавих казочок, які по суті межували з реальністю.

 Але моя бабуся не вгавала і розповідала про ритуал примноження грошей з допомогою гаманця, в якому достатньо розмістити лушпиння чи бадилину часнику. Але цей ритуал треба здійснювати під час, коли у свої володіння входить новий місяць. Тоді з певними словами треба звернутися до Всесвіту, за все подякувати йому і попросити допомоги.

Бабуся бачила, що я живу доволі скромно. Грошей вистачає лишень на їжу і комуналку. А щоб купити щось нове собі чи зробити ремонт у помешканні навіть не могло йтися в розмові.Отож моя бабуся так мене розраджувала, вселяючи оптимізм.

Я все-таки вирішила спробувати ці ритуали. Захоплена цією ідеєю, я почала виконувати практики, які бабуся навчила мене. Кожен день я носила головку часнику з собою та просила Всесвіт про матеріальний достаток для родини. І вночі, під місячним світлом, розміщувала лушпиння часнику у гаманці, висловлюючи слова подяки за фінансову підтримку.

Спочатку я не відчувала ніяких значних змін, але з часом стало помітно, що наші фінансові справи стали кращими. З’явилися нові можливості, випадкові подарунки і неочікувані грошові надходження. Це було неймовірно захопливо і водночас дивовижно.

Зараз я продовжую використовувати ці ритуали, знаючи, що вони допомагають звертатися до Всесвіту і приваблювати бажані зміни у своє життя.

Бабусина мудрість і її вміння спілкуватися з Всесвітом є великим надбанням для мене. А може, бабуся саме так навчила мене молитися. Бо я часто занедбувала щоденну молитву сі подяку Богові за те, що я маю. Звичайне нагадування бабусі не допомагало. Ось вона і придумала таку гру. І хоча я незабобонна людина, я не можу визнати, що є речі, які перевищують наше розуміння і мають вплив на наше щастя та благополуччя.

Оцініть статтю
Джерело
Бабуся навчила мене ритуалів, які приваблюють матеріальний достаток