Андрій хотів піти від жінки до коханки та залишити двійнят на дружину, але не очікував, що дружина залишить їх на нього

Андрій та Дана жили в шлюбі вже біля шести років. Родили двох дітей, двійнят – дівчинку та хлопчика, яким на той момент вже було по два з половиною рочки.

Тоді Андрій вирішив піти до коханки. Він давно мав з нею роман. Андрій вже готувався до грандіозного скандалу, але Дана, на подив чоловіка, відреагувала не так як він очікував. Вона спокійно прийняла цю новину, бо знала давно про зради чоловіка, просто мовчала та готувалась до таких подій.

Вона погодилась на розлучення, але сказала, що не можна травмувати дітей переїздами та зміною садочку. Тому нехай двійнята залишаються з Андрієм, а вона буде забирати їх на вихідні та платити хороші аліменти. Те що чоловік був в шоці це нічого не сказати. Але Дана зібралась та пішла від нього.

Майже одразу Дана знайшла хорошу роботу з неабиякою перспективою, почала орендувати дуже хорошу квартиру та почала влаштовувати особисте життя. Дітей вона завжди забирала на вихідні і балувала їх та звісно, що платила хороші аліменти.

Андрій ж в цей час переживав серйозні складнощі. Як виявилося залишитися самому з маленькими дітьми дуже важко. Няню він не зміг знайти, а коханка відмовилась їх няньчити, а згодом взагалі пішла. На роботі також було дуже важко. В цілому він зрозумів як це важко бути батьком і зрозумів як важко було б Дані, якби вона забрала дітей.

Колишній чоловік хотів відновити відносини з Даною, але розумів, що вже пізно. Дана ж в свою чергу налагодила своє особисте життя та вже була готова забирати дітей до себе в нову родину, що власне і зробила.

Оцініть статтю
Джерело
Андрій хотів піти від жінки до коханки та залишити двійнят на дружину, але не очікував, що дружина залишить їх на нього