Аліна отримала лист, який перевернув її життя, але не знала, що це наслідок її дій

Якось Аліна поверталася з роботи. А поверталась з роботи вона тоді пізно, бо не було чого спішити додому. Чому? Тому що чоловік був командировці, а дітей в них так і не було. Тому сенсу не було спішити. Підходячи до свого приміського будиночку вона побачила в поштовому ящику лист. У стіні була адресата. Лише адреса та ім’я Аліни.  Жінка дуже здивувалася побачивши лист, зараз світ технологій, а тут лист написаний від руки.

Аліна зайшла в будинок розтягнулася та хоча і була дуже голодна одразу ж прийнялася читати лист. А у ньому йшлося наступне:

«-Доброго дня Аліна, а можливо і вечором в залежності коли ви читаєте цей лист. Знаєте ми не знайомі з вами, але зате я знаю про вас добре. І хочу вчинити як добрий самаритянин та розповісти вам дещо про вашого чоловіка, адже ви недостойні такого його відношення.»

Прочитавши цю частину листа в голові Аліна одразу про неслися найгірші думки та нерозуміння цих слів. Яке відношення чоловіка, що мається на увазі вона почала дуже швидко перечитувати очима все, що вміщається в аркуш a4 який був заповнений наполовину.

«-На жаль ваш чоловік вам не вірний. Жінку з якою він зраджує вам звати Оксана. В колективі ми називаємо її хохотушкою. Проте хочу вас завірити, якщо Оксані до вас як корові до місяця. Я пишу вам цей лист не з метою розчарувати вас чи посварити з чоловіком, а просто не хочу щоб таку жінку так жорстоко обманювали. Та маю надію, що ви використаєте цю інформацію з розумом.»

Від прочитаного нахлинули сльози, з’явився ком в горлі, кров при линула до голови, від чого почалася відповідно головна біль. Аліна не розуміла як, чому, для чого чоловік їй зраджує. І голові в той же час з’явився потік думок, що можливо це все жарт дуже злий жарт можливо є заздрісник, або заздрісниця, яка хоче розсварити Аліну з чоловіком.

Коли приїхав чоловік з командировки за вечерею Аліна помітила, що чоловік начебто помужнішав. Чого б це? Дивно. І поки подружжя вечеря жінка перервала трапезу запитанням:

-Любий, а хто така Оксана?

Це запитання змусило Антона зупинитися свою трапезу зробити паузу і лише потім відповісти:

-А, це колега на роботі. А що?

-Та так, нічого…

Аліна все ще продовжувала заповняти себе, що це був просто невдалий жарт. Проте в ночі коли вона прокинулася, щоб попити води свого чоловіка в ліжку вона не знайшла. Він курив на балконі. Він зрозумів, що дружина скоріш за все дізналася про його інтригу. Антон розумів, що зрадив та не виконав свою обіцянку, яку колись давав. Але… Він все одно продовжував кохати Аліну. Так він зрадив її з Оксаною, але лише тому, що вона, можна сказати, боготворила чоловіка, ніколи не ображала, не принижувала його перед іншими, не принижували його чоловіче достоїнство, не підносила на сміх його слова та не жартувала про те, що чоловік довго думає через те, що його мама в дитинстві не втримала та впустила на підлогу головою. А Аліна це все робила і Антон просто хотів відчувати себе достойно та не приниженим, що могла дати йому Оксана.

Так в себе вирішила звичайна розмова, але Аліна його майже не слухала. Він намагався їй сказати про те що йому неприємно її дії. Вона ж все одно підносили його на сміх і не сприймала всерйоз його образи.

Як відмити чи пробачила Антона Аліна? Чи зрозуміла вона свою помилку? Хоча якщо вона ніколи не слухала чоловіка, коли він просив перестати робити йому боляче, то навряд чи вона зрозуміла свою роботу та велику-велику помилку.

Оцініть статтю
Джерело
Аліна отримала лист, який перевернув її життя, але не знала, що це наслідок її дій