А був такий золотий чоловік! Ох, Єгор, Єгор, що ж ти робиш зі своєю сім’єю? 

«Ділити всі обов’язки 50/50!» — девіз моєї подруги у стосунках. Вона твердо впевнена в рівності обох партнерів. Якщо чоловік працює, жінка теж повинна. В дома потрібно розподілити всю роботу порівну.

— Якщо він буде дивитися телевізор і пити пиво, поки я прибиратиму квартиру, то розійдуся з ним в той же день! — Сказала подруга.

Вона довго шукала «того самого» чоловіка. До тридцяти п’яти — знайшла. Єгор допомагав у всьому. Він позиціонував себе, як людина сучасних поглядів. Єгор підтримував думку своєї дівчини і намагався відповідати її стандартам.

Перший рік шлюбу пройшов чудово. Я не раз буда свідком сцени, коли Єгор прибирає дім, а подруга готує. Всі задоволені та щасливі. Ми могли спокійно піти гуляти. Подруга не хвилювалася, що чоловік сидітиме голодний, в брудному одязі, посеред мотлоху. Єгор, без нагадування дружини, знав свої обов’язки.

На другий рік сумісного життя з’явилась дитина. Сина назвали Сергієм. Єгор допомагав дружині з вихованям дитини. Не було жодного дня, щоб Єгор залишив дружину сам-на-сам з проблемами. Я заздрили подрузі, але по доброму. Вона своїм прикладом довела реальність таких чоловіків, як Єгор.

Казка тривала до народження другої дитини. Після появи Марічки, життя подруги кардинально змінилося. Вона працювала, робила все по дому та виховувала дітей. Єгор скорочував свою допомогу поступово. Спочатку він припинив готувати, потім прибирати. Подруга сварилася на нього, але він не звертав уваги на дружину.

pixabay

Якийсь час, жінка втішала себе одним — чоловік допомагає ростити дітей. Вистачило Єгора на один рік. Пройшов тиждень з Дня народження Марічки, як чоловік купив собі приставку і все до приставки. Він витратив 20000 гривень на іграшку. Подруга дізналася про покупку, коли не знайшла грошей в заначці.

Єгора більше не хвилювала квартира, діти, хто цім всім буде займатися. Він грався в ігри з ранку до ночі. На роботі пропадав довше, а грошей приносив менше. Чоловік відчував себе чудово, поки подруга бігала по хаті від каструлі до дітей.

Грошей бракувало. Ті 20000 тисяч мали витратити на дітей. Чоловік зробив по своєму. Подруга брала додаткові зміни на роботі. Вона працювала 24/7. Приходячи додому, бачила брудну квартиру та пустий холодильник. Діти могли просидіти цілий день голодні, зате Єгор попив білого нефільтрованого та перекусив бутербродами. Він зач иняв дітей в кімнаті, щоб вони не набридали йому. Відпускав тільки в туалет.

Подруга не розуміла, куди дівся її турботливий Єгор? Хто цей чужий чоловік? Вона намагалася поговорити, а у відповідь почула:

— Сама зроби. Тобі ж не важко. Все одно прибирає пилосос, варить мультиварка, а пере пральна машина. Прибирання не вартує великих зусиль, кохана. Не драматизуй.

— А діти? Їх куди діти? — Поцікавилася подруга. — Вони цілий день голодні сидять, поки ти в ігри цяцькаєшся!

— Ну так приготуй їм щось! Чого ти до мене прискіпуєшся?

pixabay

Подруга не вірила в те, що чула. Вона встає на роботу в 5:00. На роботі має бути в 6:30. Дорога займає 45 хвилин. Коли їй готувати? Одним супом не відвертишся.

Подруга прожила в жахливому темпі. Вона вставала на тридцять хвилин раніше, спала по чотири години і валилася з ніг. Єгор нічого не помічав. Його звільнили з роботи, а він продовжував сидіти вдома. Навіщо щось робити, якщо є дружина. Напевно він думав щось схоже. Подруга не витримала такого життя. Вона зібрала речі, дітей і переїхала до батька. Мами її давно не було в живих. Батько прийняв свою дитину не вагаючись.

— А що Єгор? — Запитала я в подруги, коли вона прийшла на чай.

— Єгор? — Уточнила вона.

Я кивнула.

Сказав, щоб я не забула заплатити по квитанціям і скоріше поверталася, бо їжі в нього тільки на тиждень! — Подруга схрестила руки на грудях і перевела погляд на вікно.

А був такий золотий чоловік! Ох, Єгор, Єгор, що ж ти робиш зі своєю сім’єю?

Оцініть статтю
Джерело
А був такий золотий чоловік! Ох, Єгор, Єгор, що ж ти робиш зі своєю сім’єю?