8 лютого вітаємо з днем ангела — Давида.

Давид, хай ангел тебе оберігає,

Біда дороги до тебе не знає,

І щоб усім недругам на зло

Тобі завжди і скрізь везло!

Давид — це одне з найпоширеніших імен у світі. Свій день ангела Давид відзначає 8 лютого.

Що ж ховається за цим іменем.
Давид зростає веселим і впевненим у собі хлопчиком, проте не надто врівноваженим. З часом його дивна поведінка минає. Він тішить своїх батьків слухняністю і при цьому проявляє задатки лідера. Він з легкістюо йде на контакт як з своїми однолітками, так і з дорослими.

У нього безліч друзів і він володіє певним авторитетом серед них. Хоча його фантазія добре розвинута, він в той же час і досить прагматичний. Навчання Давиду дається просто, лише якщо він сам хоче вчиться і проявляє цікавість. Батьки повинні прищепити таку любов до навчання йому з перших років життя. Слід відзначити, що Давид володіє хорошими аналітичними здібностями.

Здоров’я у хлопчиків, названих цим іменем міцне, і цьому сприяє захоплення спортом. Давид залюбки ходить в різні спортивні гуртки і в нього добре виходять всі завдання. Слабким місцем здоров’я Давида є його нервова система, що рідко буває помітно в ранньому дитинстві.

Давида характеризує цілісність і прекрасний баланс поєднаних у ньому якостей. Чим старшим стає хлопчик, тим більше на нього впливає закладене батьками виховання. Крім того, Давид виростає сміливим і наполегливим чоловіком, завжди впевнений в своїх силах і в той же час добродушний. Ці риси завжди притягють людей до нього.

Робота для Давида — це важлива складова всього його життя. Досить часто робота пов’язана з точними науками. У Давида гарні задатки до аналізу і систематизації, що завжди користується великим попитом. Він не лише чудовий теоретик, а ще й практик. Якщо Давид не отримав у юному віці належної освіти, то він отримує її вже в дорослому віці, оскільки ніколи не перестає вчитися.

Сім’я для чоловіків з іменем Давид — це сенс їхнього існування. Він дуже довго і не менш вибагливо вибирає собі супутницю життя. Переконавшись, що знайшов свою жінку, ту яку відчуватиме, — Давид все життя буде «носити її на руках». Дуже любить дітей, але кохана дружина для нього  завжди стоїть на першому місці.

Негативною рисою Давида можна назвати його схильність до марнославства. Іноді, корисливі люди можуть використовувати цю слабкість Давида у своїх цілях. Саме тому йму потрібно бути обережним, а особливо із ласими людьми.

Оцініть статтю
Джерело
8 лютого вітаємо з днем ангела — Давида.