5 років доглядала за свекрухою, а вона вирішила дати гроші своїй доньці, котра ні разу не приїжджала до матері, маючи відмазку «Це далеко!».

У неї була хороша сім’я. Чоловік і троє дітей. Діти вже дорослі, тому не живуть з батьками. Старші уже мають свої сім’ї і дітей, а молодший ще вчиться в університеті і живе у гуртожитку. Інколи молодший Олег приїжджає на вихідні до батьків. Бабуся і дідусь завжди стараються допомагати старшим, тому буває беруть внуків до себе і доглядають за ними.
У її чоловіка ще є рідна сестра, але вона живе не тут. А вони живуть з його матір’ю в одному будинку, так як жінка уже старенька, а, окрім того має проблеми зі здоров’ям, то вони стараються доглядати за нею.

Мама чоловіка хвора, тому майже нічого робити самостійно не може. Жінка завжди купає її, готує їй їсти, балакає іноді, змінює постіль і такі всі буденні справи, які потрібні для комфорту кожної людини. Так, жінка розуміє, що чоловік не буде своїй мамі готувати їсти, коли змучений приходить з роботи, тому це робить вона. І так уже 5 років підряд.

Її життя стало надзвичайно буденним. Зранку чоловік на роботу, а вона з давно складеним алгоритмом дій приступає до роботи: приготувати їсти, принести свекрусі, вибрати одяг і так далі. Кожного разу свекруха ставала все вимогливіша, що ще більше виснажувало. Хоча у них зі свекрухою ніколи не було поганих стосунків, і не сварилися ніколи, але вони й не стали, як матір і дочка.
Скоро прийшов день, коли свекруха вирішила скласти заповіт, і вгадайте, кого вона попросила приїхати? Звісно, свою доньку, котра не з’являлася біля мами уже 4 роки! Обуренню невістки не було меж, а ще більше вона вгнівалась, коли сестра чоловіка примчала зразу, як почула про заповіт.

До того вона жила у місті, що було за 150 кілометрів, від їхнього. Там якраз навчався їх молодший син Олежик. Найдивніше те, що її син ні разу не відмовився приїжджати на вихідні з відмазкою: «Мамо, це ж далеко!». І вже можна не враховувати того факту, що він не має машини, а чоловікова сестра має.

Загалом, коли вона таки приїхала, то жінка запропонувала їй поїсти після «важкої і довгої» дороги, та не відмовилась.
— До речі, ти так змінилась, що перестала за собою доглядати? – запитала вона за обідом.

Жінка, що доглядала за її мамою і не знала, що відповісти на це нахабство. Мало того, що вона ніколи не приїжджає до матері і ніколи навіть не пробує гроші надіслати старенькій, в той час як вони з чоловіком, відкладають все матері на чорний день. Ех, вона не знала, що відповісти. Коли дивишся на чоловікову сестру, то помічаєш, яка вона красива і доглянута, але яка гнила всередині.
Далі сестра попросила залишити їх з мамою наодинці. Проте жінка не втрималась і вирішила підслухати їхню розмову.
— Мамо, дай мені грошей з своєї пенсії, мені вони дуже потрібні. Я ж у тебе гроші ще не просила, ну, дай, будь ласка.
Стоячи за дверима і слухаючи це все, вона не могла повірити… У дівчини стало наглості ще й грошей у старенької мами просити. Жах.

Старенька вирішила поділити всі гроші порівну між дітьми. І це, ніби було справедливо, але водночас залишався той факт, що її донька ніколи не доглядала матір так, як це робив син і його дружина.
Через три тижні чоловік знову прийшов класти гроші в шафу з маминими заощадженнями. І уявіть його здивування, коли там була втричі менша сума.

Мамо, де всі гроші? – запитав він.
— Я твоїй сестрі на дорогу назад позичила. – сумно відповіла старенька.
Він не засуджував матір, бо вона все хотіла зробити для дітей, але вирішив запитати сестру, як це так, забирати гроші у людини з маленькою пенсією?
Як очікувалось, сестра не брала трубки.
Як думаєте, це нормально? Чи сестра чоловіка перегнула палку?

Оцініть статтю
Джерело
5 років доглядала за свекрухою, а вона вирішила дати гроші своїй доньці, котра ні разу не приїжджала до матері, маючи відмазку «Це далеко!».