Брати кредит чи розповісти правду?! Їхні свати люди багаті, а вони ні. І як їм сказати, що сім‘я Галини не має грошей, щоб дати дітям на ремонт?

Як тільки відсвяткували весілля, то свекри приїхали до них в гості вперше. Вони були заможними, тому й на подарунок дітям вирішили купити однокімнатну квартиру. Маленька, звісно, але все ж квартира. Батьки зятя жили в місті, а їхня сім‘я не багата і з села. Тому квартиру подарувати дітям, точно не змогли б.

Її чоловік Микола — простий сільський тракторист, а вона сама працює в пекарні. Вони стараються допомагати своїй донечці, але те, що для них багато — для свекрів мало. Тому й получається, що допомагають вони дрібницями…
Згодом мали приїхати свекри. Галина дуже готувалася до їх приїзду, тому весь день: пекла, варила і ліпила.
Незабаром довгоочікувані гості прибули на дорогій автівці. Микола побіг відчиняти їм хвіртку, а далі вони вже всі прямували до будинку. Дмитро — чоловік свахи Олі, перший зайшов всередину і вручив Галина великий букет квітів. Вона вперше в руках такі тримала. Далі увійшла сваха з пакетом, але її чоловік спинив жінку:

Тут треба роззутися. – мовив він до дружини.
— Ааааа, я не знала, що у них треба роззуватися. – відповіла Оля.
Стіл був повен всіляких наїдків. Та й не дивно, Галина дуже готувалася до цього святкування, навіть у кумась просила найкращі рецепти. Вона дуже хотіла справити враження.

Микола і Дмитро легко знайшли спільну мову і балакали тихенько про своє, а от у Галини з Олег було складніше.
Спочатку Оля почала говорити, що це неправильно, що вони купили квартиру, лише на свої кошти, бо треба було взаємодії обох батьків. Тому вона продовжила, що дітям потрібно зробити ремонт і було б чесно, якби на цей раз сім‘я Галини і Миколи вклала гроші, а дизайнера і всю організацію їм знайдуть Оля та Дмитро.
І все було б добре, але де Олі з Миколою взяти гроші на ремонт?

Незабаром свахи таки поїхали, а вони сіли думати, як вчинити. Ввечері вона вирішила подзвонити доньці.
Маринко, ми з татусем вирішили взяти кредит.
Навіщо, мамо? – здивувалась донечка.
І тут Галина все розповіла своїй дівчинці. На що та відповіла, що все нормально і не потрібно брати кредит, бо вони з чоловіком самі можуть назбирати гроші на ремонт. Зять підтримував думку їхньої донечки, бо він розумів складне становище її родини. Але Галі думала вже, що це якось неправильно. Бо сім‘я зятя вже давно вирішила так вчинити і щоб ремонт обов‘язково був, а тут вони не дадуть грошей рідній кровиночці, не добре якось.

З одного боку дуже добре, що свати так дбають про дітей і хочуть їм найкращого. Але сім‘я Галини не має таких коштів і зарплат, якщо вони візьмуть кредит, то невідомо, як вийдуть з нього. А де гарантія, що свекри не захочуть дітям машину купити і там знову треба буде гроші давати?
А що ви думаєте? Чи варто Галині з Миколою брати кредит, чи ні? Що б ви зробили на їхньому місці?

Оцініть статтю
Джерело
Брати кредит чи розповісти правду?! Їхні свати люди багаті, а вони ні. І як їм сказати, що сім‘я Галини не має грошей, щоб дати дітям на ремонт?